قصه کودکانه صوتی و تصویری رقابت بزرگ 25 , , 2019 , May
  داستان صوتی و تصویری رقابت بزرگ به دوستی بین شیر و مار برمی گردد و اختلافی که آن ها با هم پیدا می کنند . آن ها تلاش می کنند تا خود را برتر از دیگری نشان دهند و از ویژگی های مثبت خود تعریف کنند . تصویرگری هنرمندانه و زیبای این کتاب به جذابیت داستان افزوده است . 

از متن داستان : 
هوراس گفت : «من یک یال پف کرده ی زیبا دارم .» سیلوستر پاسخ داد : « هیچ کس دوست ندارد سرش مثل سر یک جاروی گردگیری باشد ! تازه بدن من خیلی نرم تر از بدن تو است .»...سیلوستر گفت : « امّا من می توانم از تو تندتر بدوم !» هوراس گفت : «نه ! نمی توانی» - چرا می توانم ! - نه نمی توانی ؟ - چرا می توانم ! - « امکان ندارد ! معلوم است که مارها نمی توانند به تندی شیرها بدوند ! » سیلوستر گفت : « کاملاً درست می گویی ، چون مارها حتّی از شیرها هم سریع تر می دوند .»

درباره نویسنده : 
این داستان هم یکی دیگر از نوشته های نویسنده و تصویرگر توانای کودکان هانس ویلهلم است که مانند سایر کارهای او با تصاویر بسیار زیبا که احساسات واقعی شخصیت ها را به زیبایی منتقل می نمایند ، داستان شیرینی را روایت می کند .

* چرا قصه های صوتی و تصویری ؟ 
تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم . متن متحرک  قصه های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر آن که سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .     قسمتی از این قصه صوتی کودکانه را در ویدیوی زیر ببینید .


صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان