قصه کودکانه صوتی و تصویری باشگاه سری فرانکلین 25 , , 2019 , May
 این داستان گویا به کار گروهی و بازی های جمعی کودکان می پردازد و به احساس مشترک همه بچه ها وقتی که آنها را به بازی های جمعی راه نمی دهند . در این داستان فرانکلین خودش احساس دوستش را که قبلا او را به بازی راه نداده بود شخصا تجربه می کند و از آن پس به احساس دوستانش احترام می گذارد و همه یاد می گیرند که چطور از بازی های گروهی لذت ببرند .از آنجا که این داستان به ایجاد یک مکان سری کودکانه ، نام رمز و کلمه عبور سری ویژه اعضا اشاره می کند ، برای بچه ها جذاب و هیجان انگیز است .

از متن داستان : 
... روز بعد فرانکلین و خرس دستشان را به هم زدند . دو تا مستقیم و بعد چپ به راست و زیر لب کلمه ی رمز را گفتند : «زغال اخته ! »
خرس دستانش را باز کرد بعد به هم زد . انگشت هایش را تکان داد ، دماغش را چین داد و گفت : «فیزل فازل ، دیدل دادل ، دینگ دونگ ، پوپ!» فرانکلین گفت :« این کارها یعنی چه ؟» خرس گفت : «روباه به من گفت که این حرکت دست و کلمه ی رمز عبور مربوط به باشگاه ماجراجویان سگ آبی می باشد . » فرانکلین گفت : «اوه ...»

درباره نویسنده : 
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر آن برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجراهای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند . نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشیبیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا قصه های کودکانه صوتی و تصویری ؟
 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . قسمتی از این قصه صوتی را در ویدیوی زیر تماشا کنید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان