قصه کودکانه فرانکلین در بیمارستان 20 , , 2019 , May
 در این داستان فرانکلین مجبور است برای یک درمان شکستگی لاکش به بیمارستان برود و یک عمل جراحی کوچک برای بخیه زدن انجام دهد ، او از این اتفاق ترسیده است اما دوست ندارد دیگران به ترس او پی ببرند . در این داستان نویسنده به شیرین ترین و جذاب ترین شکل ممکن احساس و افکار کودکانه فرانکلین را به تصویر می کشد و برای غلبه بر این ترس به او کمک می کند ، همچنین کودک را با تعریف واقعی شجاعت و احساس خوب نسبت به آن آشنا می سازد .

از متن داستان : 
... فرانکلین زیر لب گفت : نمی خواهم از من عکس بگیرید . دکتر خرس گفت : عکس گرفتن که درد ندارد . وقتی کنار این دستگاه  بایستی خودش از تو عکس می گیرد . فرانکلین گفت : می دانم و بعد زد زیر گریه .دکتر خرس کنار فرانکلین نشست و گفت : لطفاً بگو موضوع  چیست ؟ فرانکلین دماغش را بالا کشید و گفت : همه فکر می کنند من شجاع هستم . ولی من فقط تظاهر می کنم که شجاع هستم . این عکس نشان می دهدکه من چقدر ترسیده ام . دکتر خرس با تعجّب گفت : اوه فرانکلین ، عکس رادیولوژی نمی تواند احساسات تو را نشان دهد !

درباره نویسنده : 
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر آن برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجراهای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند . نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشیبیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا قصه های صوتی و تصویری ؟
 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 

در ویدیوی زیر قسمتی از این قصه صوتی کودکانه را ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان