قصه کودکانه کارت های بازی فرانکلین 20 , , 2019 , May
این قصه کودکانه یکی از داستان های مجموعه فرانکلین لاک پشت است . ما در رازینا کلاس قصه های مختلفی را از این مجموعه محبوب و مشهور جهانی ترجمه کرده و به صورت قصه های صوتی و تصویری برای کودکان آماده کرده ایم . امیدواریم این قصه ها برای کودکان جذاب و تأثیر گذار بوده و از شنیدن آن ها لذت ببرند .

از متن قصه :
موقع ناهار فرانکلین یک فکر بهتر به ذهنش رسید . او گفت : « من می توانم برای ناهار و شام هم برشتوک مگسی بخورم .» البته فرانکلین یک فکر بهتر هم داشت . او می توانست با برشتوک های مگسی دسر هم درست کند . مادر گفت : « فرانکلین خیلی زود از خوردن برشتوک های مگسی خسته می شوی . » ... 

درباره نویسنده :
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر آن برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند .
نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشی بیشتری بر کودک خواهد داشت .

چرا  قصه های صوتی و تصویری ؟
ما برای ایجاد علاقه بیشتر در کودکان ، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازیناکلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 

قسمتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر ببینید.

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان