قصه کودکانه صوتی و تصویری پرنده ی عجیب و غریب 22 , , 2019 , April
 این داستان ماجرای غازی است که نگاهش به زیبایی های دیگر پرندگان است و دائم به داشته های آن ها حسادت می کند ، اتفاقاتی که در طول داستان می افتد او را متوجه اشتباهش می کند . ارزش قائل شدن برای داشته ها و اعتماد به نفس از نکات آموزنده این داستان است .

از متن داستان : 
... غاز با اصرار زیاد طاووس را هم راضی کرد تا دم رنگارنگش را با دم کوتاه او عوض کند ... و دم هایشان را عوض کردند! خروس خوش قلب هم تاج ، غبغب و قوقولی قوقوی خود را به غاز بخشید ... غاز دیگر به هیچ پرنده ای شبیه نبود ! او با پاهای درنایی راه می رفت ، بیهوده بال های کلاغی را به هم می زد و بی نتیجه گردن قویی را به اطراف می چرخاند .

درباره نویسنده : 

این قصه یکی از نوشته های ولادیمیر سوته یف نویسنده و تصویرگر روسی این داستان را برای کودکان به رشته تحریر آورده است . بسیاری از آثار او به زبانهای زیادی در دنیا ترجمه شده و بر اساس بسیاری از آن ها فیلم های کارتونی ساخته شده است و شاید بعضی از آن ها آشنای والدین امروز باشند . از دهه 40 شمسی بسیاری از آثار او به فارسی ترجمه شده اند . 

*چرا قصه های کودکانه صوتی و تصویری ؟ 
تلاش ما بر آن است که با راههای گوناگون همچون آهنگ پس زمینه شاد ، متن متحرک و افکت های صدای مرتبط با هر صحنه ، به زیبایی و جذابیت این داستان ها بیفزاییم . استفاده از کتاب های گویا علاوه بر گسترش دامنه لغات کودکان به افزایش دقت و توجه و دیگر مهارت های ادراک شنیداری همچون حافظه شنیداری و ...کمک شایانی می نماید . این محصولات به سبک رازیناکلاس با ویژگی های انحصاری خود همچون متن متحرک و ... در خردسالان سبب آشنایی با نوشته و متن و بازشناسی آن از تصویر و تسهیل سوادآموزی در سالهای بعد و در دانش آموزان باعث بهبود روانخوانی و املای ایشان می گردد . 


شما می توانید قسمتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان