قصه کودکانه صوتی و تصویری مرغ حنایی 25 , , 2019 , May
داستانی بسیار شیرین و جذاب از تلاش مرغی که می خواهد چند دانه را بکارد و از آنها نان بپزد ، هیچکدام از دوستانش به او کمک نمی کنند ولی او با امید و تلاش به هدفش می رسد . یادآوری ارزش تلاش و امیدواری از آموزش های این کتاب است .

 از متن قصه : 
وقتی خمیر آماده شد ، بازهم مرغ از دوستانش پرسید : « چه کسی به من در پختن نان کمک می کند ؟ » مرغابی گفت : « من به تو کمک نمی کنم .» خوک گفت : « من هم به تو کمک نمی کنم .» گربه گفت : « منم به تو کمک نمی کنم .» مرغ گفت : « باشد ، پس  تنهایی نان می پزم .» وقتی نان حاضر شد ، مرغ  آن را از تنور بیرون آورد و گفت : « چه کسی با من این نان خوشمزه را می خورد ؟» مرغابی فریاد کشید : «من»  گربه گفت : «من» و خوک فریاد زد :«من» 

اثرات آموزشی قصه های گویا : 
همه قصه های گویا سبب تقویت مهارت های شنیداری کودکان و افزایش توجه و دقت و نیز گسترش دامنه لغات آن ها می گردند ؛ قصه های صوتی و تصویری رازیناکلاس به دلیل دارا بودن آهنگ پس زمینه ، افکت های زیبای صدا و تصویر و متن متحرک سبب افزایش علاقمندی کودکان به کتاب و ایجاد انگیزه مطالعه در آن ها می شوند . همچنین این کتابها  به خردسالان در بازشناسی متن از تصویر و تسهیل فرایند سواد آموزی پس از ورود به مدرسه در سالهای آتی کمک نموده و در دانش آموزان باعث تقویت روانخوانی و املای آن ها می گردند .  
در ویدیوی زیر قسمتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان