قصه کودکانه صوتی و تصویری فینبو نهنگ کوچک 25 , , 2019 , May
قصه صوتی و تصویری فینبو ، داستان بچه نهنگ غول پیکری است که ازبزرگ بودن خود و دردسرهای این ویژگی اش به شدت ناراحت است . اتفاقات داستان نظر او را این باره عوض می کند . بزرگ بودن نهنگ کوچولو ، دوگانگی جالبی را برای کودکان ایجاد می کند . 


از متن داستان : 

...مادرش گفت : « ولی عزیزم  تو یک نهنگ هستی . تو با همه ی ماهی های دیگر فرق داری . یادت باشد که تو بزرگ ترین حیوان روی کره ی زمین هستی . تو همین طور که سنّت بیشترمی شود ، خودت هم بزرگ تر می شوی .» فینبو گفت : « بزرگ تر ؟؟؟ نه ! من دیگر از بزرگ بودن خسته شده ام  من دیگر نمی خواهم بزرگ تر از این شوم .» ...


درباره نویسنده  : 
نویسنده این کتاب جاناکی سوریاراچی است و همان طور که اشاره شد تلاش می کند تا ضمن این داستان به کودکان احساس شایستگی و ارزشمندی و توجه به داشته هایشان را منتقل نماید . 


* چرا قصه های صوتی تصویری ؟ 
تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم . متن متحرک  قصه های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر آن که سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .  بخشی از این قصه کودکانه صوتی را در ویدیوی زیر ببنید .  

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان