قصه کودکانه تایرون دایناسور قلدر و بدجنس 25 , , 2019 , May
 
در این داستان از مجموعه چهارتایی قصه های صوتی کودکانه تایرون ، طبق معمول تایرون به اذیت های خودش ادامه می دهد . مخصوصا در مدرسه کسی از دست او در امان نیست و طبق معمول بولی از همه بیشتر مورد آزارهای او قرار می گیرد . اما چند روزیست که تایرون در مدرسه غایب است و بولی هم نفس راحتی از این بابت می کشد اما آقای معلم از او می خواهد که کتابی را به دست تایرون برساند و بولی هم علیرغم میلش مجبور می شود این کار را انجام دهد . همین مسدله باعث می شود که او حقیقتی را درباره تایرون بفهمد...امیدواریم از دیدن وشنیدن این قصه گویا لذت ببرید .

از متن داستان  :
...بولی از میان جنگل به طرف خانه ی تایرون به راه افتاد . او آن قدر نگران بود که قلبش با صدای بلند می تپید .  وقتی بولی به خانه ی تایرون رسید سرو صداهای وحشتناکی شبیه  صدای یک جنگ و دعوای شدید از داخل خانه به گوش می رسید . بولی از شنیدن آن همه صدای دعوا و زد و خورد وحشت کرد و می خواست پا به فرار بگذارد ولی با خودش گفت : « بهتر است اوّل کتاب را از پنجره به داخل خانه بیندازم و بعد فرار کنم .»...

درباره داستان : 
 این قصه یکی از 4 داستان مجموعه ی  تایرون و جزء آثار زیبای هانس ویلهلم نویسنده و تصویرگر کودکان است که به زبان های زیادی ترجمه شده و یک انیمیشن برای کودکان نیز از آن ساخته شده است . همچنین این داستان اثر برگزیده سال در انجمن تصویرگران امریکا بوده است .

* چرا قصه کودکانه صوتی و تصویری ؟
تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم . متن متحرک  قصه های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر آن که سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .


در ویدیوی زیر قسمتی از این قصه صوتی کودکانه را ببینید . 


 

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان