قصه کودکانه صوتی و تصویری بابی خرس کوچولوی بی حوصله 25 , , 2019 , May
 این قصه کودکانه صوتی و تصویری  ، داستان خرس کوچکی به نام بابی است که در خانه از بی کاری خسته شده و حوصله اش سر رفته است و هر تلاشی هم که برای خروج از این وضعیت می کند نتیجه ای برایش ندارد ، او راه های مختلفی را امتحان می کند تا اینکه با یک اتفاق ساده و خروج خودش از احساس بدِ مقاومت ، بدون آن که خودش بفهمد مشکلش حل می شود . 

از متن قصه : 

بابی از آشپزخانه صدای خنده می شنید ، این باعث  شد که او بیشتر احساس ناراحتی کند . برای همین تصمیم گرفت به کلبه ی درختی اش برود . با خودش فکر کرد شاید ان جا چیزی برای بازی کردن پیدا کنم و شیپورش را هم با خودش برد . امّا به محض ان که از درخت بالا رفت متوجّه شد که آن جا هم کاری برای انجام دادن وجود ندارد و از ماندن در اتاق هم خسته کننده تر است . او مرتّب از خودش می پرسید چکار کنم ؟ چکار کنم ؟ کارهای زیادی به ذهنش می رسید ولی اصلاً ان کارها را دوست نداشت... 

درباره نویسنده :
این کتاب هم یکی دیگر از نوشته های نویسنده و تصویرگر توانای کودکان هانس ویلهلم است که مانند سایر کارهای او با تصاویر بسیار زیبا که احساسات واقعی شخصیت ها را به زیبایی منتقل می نمایند ، داستان شیرینی را روایت می کند .


*چرا قصه کودکانه صوتی و تصویری ؟
 
تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم . متن متحرک  قصه های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر آن که سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .    قسمتی از این قصه کودکانه را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان