قصه کودکانه صوتی و تصویری فرانکلین رئیس می شود 25 , , 2019 , May
 این داستان به ویژگی ریاست کردن بعضی کودکان در ارتباط یا بازی با سایر همسالانشان می پردازد و می کوشد تا با یک داستان شیرین و جذاب کودکانه و در لایه های پنهان داستان به عواقب این رفتار در کودکان و آموزش نحوه درست تعامل با دوستان بپردازد .

از متن داستان : 
... پیش از آن که کسی حرفی بزند فرانکلین شروع کرد به دستور دادن . « خرس ، تو در خطّ اوّل بازی می کنی . غاز و سگ آبی ، شما دو تا بروید در خطّ دفاع . من هم توپ زن می شوم .» خرس فریاد زد : « این طوری نمی شود ! من نمی خواهم با تو بازی کنم . تو خیلی دستور می دهی .» همه ی دوستان فرانکلین سرشان را تکان دادند و گفتند خرس درست می گوید . فرانکلین پشتش را به دوستانش کرد و به سوی خانه رفت ... 

درباره نویسنده : 
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر ان برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند . نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشی بیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا قصه های کودکانه صوتی و تصویری؟
 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . استفاده ازقصه های گویای رازینا کلاس علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردد . در ویدیوی زیر می توانید چند صفحه از این قصه  کودکانه صوتی و تصویری را ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان