قصه کودکانه صوتی و تصویری قارچ و مورچه 25 , , 2019 , May
 داستان گویای قارچ و مورچه ، ماجرای پناه گرفتن مورچه ای زیر یک قارچ کوچک است ، هر چند که در ابتدا جای کمی زیر آن قارچ وجود دارد ولی او با مهربانی دوستان دیگرش را هم زیر آن جای می دهد ، همه آن ها در پایان متوجه اتفاق جالبی می شوند .


از متن قصه : 
...باران هر لحظه شدید تر می شد ... موشی کنار قارچ دوید و گفت : « مرا هم زیر قارچ جا بدهید! آب از تنم مثل ناودان جاریست . » - تو را کجا راه بدهیم ؟ جا نداریم . موش گفت : « کمی جمع تر بنشینید !» جمع تر نشستند و موش را زیر قارچ جا دادند . باران همین طور می بارید و بند نمی امد ... گنجشکی از کنار قارچ رد می شد ، ناله کنان گفت : « پرهایم خیس اند ، بال هایم خسته اند! مرا هم زیر قارچ جا بدهید تا پرهایم خشک شوند و خستگی از تنم بیرون رود ، تا آن موقع باران هم بند می آید ! »...


درباره نویسنده : 

این قصه یکی از نوشته های ولادیمیر سوته یف نویسنده و تصویرگر روسی این داستان را برای کودکان به رشته تحریر آورده است . بسیاری از آثار او به زبانهای زیادی در دنیا ترجمه شده و بر اساس بسیاری از آن ها فیلم های کارتونی ساخته شده است و شاید بعضی از آن ها آشنای والدین امروز باشند . از دهه 40 شمسی بسیاری از آثار او به فارسی ترجمه شده اند . 


* تلاش ما بر آن است که با راههای گوناگون همچون آهنگ پس زمینه شاد ، متن متحرک و افکت های صدای مرتبط با هر صحنه ، به زیبایی و جذابیت این داستان ها بیفزاییم . استفاده از این سبک قصه های صوتی علاوه بر گسترش دامنه لغات کودکان به افزایش دقت و توجه و دیگر مهارت های ادراک شنیداری همچون حافظه شنیداری و ...کمک شایانی می نماید . این محصولات به سبک رازیناکلاس با ویژگی های انحصاری خود همچون متن متحرک و ... در خردسالان سبب آشنایی با نوشته و متن و بازشناسی آن از تصویر و تسهیل سوادآموزی در سالهای بعد و در دانش آموزان باعث بهبود روانخوانی و املای ایشان می گردد . 


در ویدیوی زیر قسمتی از این قصه صوتی کودکانه را ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان