قصه صوتی تصویری کودکانه ی عصای کارگشا 25 , , 2019 , May
 ماجرای عصای کارگشا داستان خرگوش و خارپشتی است که در مسیری با هم همراه می شوند، در راه به تکه چوبی برمی خورند که در نگاه اول مزاحم و دردسر ساز به نظر می رسد ولی با درایت خارپشت تبدیل به یک عصای کارگشا می شود ، تغییر نگاه ، خلاقیت و ارزش قائل شدن برای همه اشیا هر چند بی اهمیت از آموزش های این کتاب است .

از متن داستان : 
... او به خرگوش کفت : « رو به درخت بایست !» خرگوش رو به درخت ایستاد . خارپشت جوجه را روی نوک عصا نشاند و عصا به دست به روی شانه ی خرگوش رفت و تا آنجا که می توانست عصا را بلند کرد و تقریباً آن را به کنار لانه رساند . جوجه یک بار دیگر جیک جیک کرد و به داخل لانه پرید . پدر و مادرش خیلی شاد شدند ! دور خرگوش و خارپشت می چرخیدند و جیک جیک کنان می گفتند : سپاسگزاریم ! سپاسگزاریم ! سپاسگزاریم ! خرگوش به خارپشت گفت :  آفرین به تو ! خوب فکری کردی ! خارپشت گفت : این چه حرفی است ، این کار را عصای کارگشا انجام داد !

درباره نویسنده : 

این قصه یکی از نوشته های ولادیمیر سوته یف نویسنده و تصویرگر روسی این داستان را برای کودکان به رشته تحریر آورده است . بسیاری از آثار او به زبانهای زیادی در دنیا ترجمه شده و بر اساس بسیاری از آن ها فیلم های کارتونی ساخته شده است و شاید بعضی از آن ها آشنای والدین امروز باشند . از دهه 40 شمسی بسیاری از آثار او به فارسی ترجمه شده اند . 

*چرا قصه های کودکانه صوتی و تصویری ؟
 تلاش ما بر آن است که با راههای گوناگون همچون آهنگ پس زمینه شاد ، متن متحرک و افکت های صدای مرتبط با هر صحنه ، به زیبایی و جذابیت این داستان ها بیفزاییم . استفاده از قصه های گویا علاوه بر گسترش دامنه لغات کودکان به افزایش دقت و توجه و دیگر مهارت های ادراک شنیداری همچون حافظه شنیداری و ...کمک شایانی می نماید . این محصولات به سبک رازیناکلاس با ویژگی های انحصاری خود همچون متن متحرک و ... در خردسالان سبب آشنایی با نوشته و متن و بازشناسی آن از تصویر و تسهیل سوادآموزی در سالهای بعد و در دانش آموزان باعث بهبود روانخوانی و املای ایشان می گردد . قسمتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان