قصه کودکانه صوتی و تصویری کرم ابریشم 25 , , 2019 , May
قصه کودکانه  کرم ابریشم ،داستانی است از ماجراهای فلفلی دوست دوران کودکی خیلی از پدر و مادرهای امروز . در این داستان کودک ضمن شنیدن یک ماجرای کودکانه در قالب شعر با مراحل تبدیل کرم ابریشم به پروانه نیز آشنا می گردد .


از متن قصه : 
... پدرش می گفت : - آهای فلفلی ، کجایی جونم ؟ فلفلی می گفت : - تو ایوونم . چکار می کنی ؟ - من چمیدونم ! -ناهار می خوری ؟ - نه نمی خورم . - چایی می خوری ؟ - نه نمی خورم ! - میوه می خوری ؟ - نه نمی خورم . - بسه دیگه غصّه نخور ، پیدا می شه . - اگه نشه چی ؟ ...


درباره نویسنده  : 
داستان  کرم ابریشم  قصه ایست آهنگین و شعرگونه که از پر فروش ترین کتاب های کودکان از زمان انتشار خود تا کنون به حساب می رود و به دست شاعر توانای کودکان منوچهر احترامی خلق شده است . مجموعه کتاب های او  از دهه 60 تا کنون با تیراژ چند میلیونی همچنان یکی از محبوب ترین کتاب های کودکان به شمار می روند.*چرا قصه های صوتی و تصویری ؟
 ما در رازیناکلاس کوشیده ایم تا با اضافه نمودن آهنگ پس زمینه کودکانه ، متن متحرک و افکت های جذاب ، داستانهای کودکانه ارزشمند را به  قصه گویا تبدیل کرده و آن ها را برای کودکان دوست داشتنی تر سازیم . ریتمیک بودن این قصه ها علاوه بر ایجاد انگیزه و علاقه بیشتر در کودکان برای خردسالان سنین پایین بسیار مناسب بوده و استمرار بر این گونه قصه ها در پیش گیری از بروز اختلال خواندن که یکی از رایج ترین اختلالات یادگیری می باشد بسیار موثر هستند . این کتاب ها برای دانش آموزان دبستانی نیز سبب بهبود روانخوانی و ثبت کلمات در حافظه تصویری و تقویت املا می گردند .قسمتی از این قصه صوتی کودکانه را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان