قصه کودکانه خانه ی درختی قورقوری 20 , , 2019 , May
  قصه کودکانه خانه ی درختی قور قوری ماجرای قورباغه سبز کوچکی به اسم قور قوری است که می خواهد با کمک دوستانش یک خانه ی درختی بسازد . ماجرای این ایده ی او و به انجام رساندنش داستان جالبی از احساسات و روحیه مشابه او در اکثر کودکان است .
 
از متن قصه : 
قورقوری به آشپزخانه می رود و به مامان می گوید : « مامان من تصمیم گرفته ام یک خانه ی درختی بسازم . ما بچه ها می توانیم در خانه ی درختی مان بازی کنیم ، برای هم ماجراهای خنده دار تعریف کنیم و حتی برای خودمان پیتزا سفارش بدهیم .»
مامان می گوید : « فکر خیلی خوبی است ولی پسرم می خواهی خودت به تنهایی آن را بسازی ؟ »  ...

درباره نویسنده : 
مجموعه داستان های قورقوری قورباغه سبز کوچولو، نوشته جاناتان لاندن است که زندگی روزمره و اتفاقات ساده ای را که همه کودکان تجربه می کنند به تصویر می کشد . رفتارهای کودکانه ی بچه ها که هر چند برای آن ها عادی و طبیعی است اما سبب ایجاد دردسر یا کلافگی برای والدین می گردد و صبوری زیادی می طلبد.  بخشی از جذابیت این داستانها مربوط به تصاویر جالب آن ها و توجه دقیق تصویر گر آن فرانک مایک وایز ، به جزئیات محیط  و افراد می باشد . 

*چرا قصه های صوتی و تصویری ؟ 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 

قسمتی از این قصه کودکانه را در ویدیوی زیر ببینید.

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان