قصه کودکانه صوتی و تصویری خروس نگو یه ساعت 24 , , 2019 , May
 داستان خاطره انگیز خروس ده شلمرود که با حیوانات دیگر در مزرعه ای زندگی می کند و هر صبح زود همه را بیدار می کند اما ... داستانی بسیار شیرین و شعری جذاب و به یاد ماندنی برای کودکان و بزرگسالان و البته در مزایای سحرخیزی که ما آن را به صورت قصه صوتی و تصویری آماده کرده ایم . امیدواریم از دیدن و شنیدن این کتاب بسیار جالب لذت ببرید . 

از متن قصه : 
... حیوونا دسته جمعی رفتند پیش خروسه : - خروسه به خونه ات برگرد . - خروسه به خونه ات برگرد .  خروسه جوابشون داد : من با شما قهر کردم ، بهتره برنگردم .  حیوونا گفتند : باشه برنگرد . ما همه خوش زبونیم ، بهتر از تو می خونیم . صبح روز بعد ، آقا سگه گفت : واق واق واق ، بیدار شین مشغول کار و بار شین . حیوونا گفتند : آی آقا سگه ، واق و واق نکن ، بیکاری مگه ؟ الاغه گفت : عر و عر و عر ، بیدار شین ، مشغول کار و بار شین . حیوونا گفتند : عر و عر نکن ، صدا تو ببر ، ما رو کر نکن ...

درباره نویسنده : 
داستان خروس نگو یه ساعت  قصه ایست آهنگین و شعرگونه که از پر فروش ترین کتاب های کودکان از زمان انتشار خود تا کنون به حساب می رود و به دست شاعر توانای کودکان منوچهر احترامی خلق شده است . مجموعه کتاب های او  از دهه 60 تا کنون با تیراژ چند میلیونی همچنان یکی از محبوب ترین کتاب های کودکان به شمار می روند.

*چرا قصه های صوتی و تصویری ؟ 
 ما در رازیناکلاس کوشیده ایم تا با اضافه نمودن آهنگ پس زمینه کودکانه ، متن متحرک و افکت های جذاب ، قصه های گویا را برای کودکان دوست داشتنی تر سازیم . ریتمیک بودنه این کتاب ها علاوه بر ایجاد انگیزه و علاقه بیشتر در کودکان برای خردسالان سنین پایین بسیار مناسب بوده و استمرار بر این گونه کتاب ها در پیش گیری از بروز اختلال خواندن که یکی از رایج ترین اختلالات یادگیری می باشد بسیار موثر هستند . این کتاب ها برای دانش آموزان دبستانی نیز سبب بهبود روانخوانی و ثبت کلمات در حافظه تصویری و تقویت املا می گردند . 


قسمتی از این قصه کودکانه خاطره انگیز را در ویدیوی زیر تماشا کنید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان