قصه کودکانه صوتی فرانکلین و خواهرش هریت 22 , , 2019 , April
 قصه کودکانه فرانکلین و خواهرش هریت از مجموعه قصه های فرانکلین انتخاب شده است . ماجرای این داستان درباره رابطه ی فرانکلین با خواهر کوچکترش و چالش هایی که در رفتار با او دارد، می باشد .  فرانکلین از این که برادر بزرگتر است احساس خیلی خوبی دارد اما گاهی بهانه گیری ها و رفتارهای خودخواهانه هریت او را کلافه می کند . این کتاب و نوع نگاه فرانکلین می تواند برای کودکانی که  خواهر یا برادر کوچکتری دارند و با چنین چالش هایی مواجه هستند راهنما و الگوی رفتاری بسیار خوبی باشد . 
 از متن داستان : 
فرانکلین همه جا را گشت ولی نتوانست سام را پیدا کند . سرانجام سام را در تخت خواب هریت پیدا کرد . فرانکلین می خواست سام را بردارد ولی مادرش نمی خواست هریت بیدار شود . به فرانکلین گفت: می شود امشب سام توی تخت خواب هریت باشد ؟ فرانکلین اصلاً خوشش نیامد ولی ...
 
درباره نویسنده :
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر آن برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند .
نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشی بیشتری بر کودک خواهد داشت .

چرا  قصه های صوتی و تصویری ؟
ما برای ایجاد علاقه بیشتر در کودکان ، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازیناکلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 

قسمتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر ببینید.

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان