قصه کودکانه صوتی و تصویری حسنی نگو یه دسته گل 25 , , 2019 , May
 یکی از داستانهای خاطره انگیز و بسیار مشهور دوران کودکی همه پدر ها و مادر های امروز در قالب شعر از شاعر توانای کودکان ، منوچهر احترامی با داستانی شیرین ، جذاب و آموزنده در زمینه آموزش بهداشت فردی را در رازیناکلاس به شکل قصه گویا در آورده ایم . امیدواریم که این قصه کودکانه صوتی و تصویری سبب زنده شدن خاطرات گذشته برای بزرگسالان شده و برای کودکان لذت بخش و شنیدنی باشد . 


از متن قصه : 

...کرّه الاغ کدخدا ، یورتمه می رفت تو کوچه ها : - الاغه چرا یورتمه می ری ؟ - دارم میرم بار بیارم ، دیرم شده عجله دارم . - الاغ خوب و نازنین سر در هوا سم بر زمین ، یالت بلند و پرمو ، دمبت مثال جارو ، یک کمی به من سواری می دی ؟ - نه که نمی دم  - چرا نمی دی ؟ - واسه این که من تمیزم ، پیش همه عزیزم . امّا تو چی ؟ موی بلند ، روی سیاه ، ناخن دراز ، واه واه واه !

درباره کتابنویسند : 
داستان حسنی قصه ایست آهنگین و شعرگونه که از پر فروش ترین کتاب های کودکان از زمان انتشار خود تا کنون به حساب می رود و به دست شاعر توانای کودکان منوچهر احترامی خلق شده است . مجموعه کتاب های حسنی از دهه 60 تا کنون با تیراژ چند میلیونی همچنان یکی از محبوب ترین کتاب های کودکان به شمار می روند.

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟ 
ما در رازیناکلاس کوشیده ایم تا با اضافه نمودن آهنگ پس زمینه کودکانه ، متن متحرک و افکت های جذاب ، داستان های ارزشمند کودکانه را به شکل قصه صوتی و  تصویری در آورده و آن ها را برای کودکان دوست داشتنی تر سازیم . ریتمیک بودنه این کتاب ها علاوه بر ایجاد انگیزه و علاقه بیشتر در کودکان برای خردسالان سنین پایین بسیار مناسب بوده و استمرار بر این گونه کتاب ها در پیش گیری از بروز اختلال خواندن که یکی از رایج ترین اختلالات یادگیری می باشد بسیار موثر هستند . 

قصه های صوتی و تصویری برای دانش آموزان دبستانی نیز سبب بهبود روانخوانی و ثبت کلمات در حافظه تصویری و تقویت املا می گردند . قسمتی از این قصه کودکانه را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان