قصه کودکانه صوتی و تصویری فرانکلین نامرتب است 25 , , 2019 , May
 در این داستان به مشکل رایج در بین اکثر کودکان یعنی نامرتب بودن آنها و به هم ریختگی وسایلشان پرداخته می شود و با یک ماجرای ساده و ضمن یک داستان جذاب به یکی از عواقب این رفتار ، یعنی گم شدن یکی از وسایل فرانکلین می پردازد .

از متن داستان : 
... در کمد را باز کرد . داخل کمد هم به هم ریخته بود . خودش را کنار کشید و بعد ناگهان ! شرررر!  تمام  وسایل داخل کمد با صدای بلندی به زمین افتاد . پدر و مادر فرانکلین با عجله به اتاق آمدند و پرسیدند : «فرانکلین حالت خوب است ؟» فرانکلین تکّه های شمشیرش را در دست داشت با ناراحتی گفت : « شمشیرم شکسته است .»...

درباره نویسنده : 
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر ان برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند . نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشیبیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا قصه های کودکانه صوتی وتصویری ؟
 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . در ویدیوی زیر می توانید قسمتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان