قصه کودکانه صوتی و تصویری فرانکلین دروغ می گوید 25 , , 2019 , May
ماجرای این قصه از یک دروغ کوچک شروع می شود و یک ادعای کودکانه آغاز می شود . کودک ضمن این داستان شیرین و فانتزی با دردسر هایی که به خاطر دروغ اول برای فرانکلین پیش می آید آشنا می شود . یادآوری ارزش راستگویی از اهداف این داستان است .

 از متن داستان : 
... روز بعد دوستان فرانکلین منتظر او بودند . سمور آبی چیز غیرمنتظره ای برای او آورده بود ؛ یک شیشه پر از مگس . فرانکلین که یک شال پشمی دور گردنش پیچیده بود ، با ناله گفت : « من نمی توانم چیزی بخورم ، گلویم درد می کند .» فرانکلین بدجوری گیر افتاده بود . از ناراحتی خواب و خوراک نداشت . دیگر فکرش کار نمی کرد . از این که  به دوست هایش دروغ گفته بود ، خجالت می کشید . از پدرش پرسید : « می توانم با تمرین کردن هفتاد و شش مگس را در یک چشم به هم زدن بخورم ؟»

درباره نویسنده : 
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر ان برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند . نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشی بیشتری بر کودک خواهد داشت .

*ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این کتاب ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 

در ویدیوی زیر می توانید قسمتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان