قصه کودکانه صوتی و تصویری فرانکلین در صحنه 25 , , 2019 , May
دراین داستان گویا می شنوید که :  فرانکلین قرار است در نمایش مدرسه شرکت کند ولی با حضور بر روی صحنه همه چیز را فراموش می کند ، او تصمیم می گیرد از نمایش انصراف دهد اما در کمال تعجب متوجه می شود که می تواند به خوبی از عهده این کار برآید . این داستان درس هایی برای افزایش اعتماد به نفس و رفع خجالت از جمع در کودکان دارد . 

 از متن داستان : 
فرانکلین سه بار دیگر هم امتحان کرد و ولی هر بار که پرده کنار می رفت ، دهانش بسته می ماند . نمی خواست نقشش را به کس دیگری بدهد ولی وقت زیادی نداشت . بنابراین فرانکلین به آقای جغد گفت گفت که جایش را با گورکن عوض کند ...

درباره نویسنده :
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر ان برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند .
نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشی بیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا قصه های صوتی تصویری ؟ 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند .قسمتی از این داستان گویا را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان