قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی فرانکلین می گوید دوستت دارم 25 , , 2019 , May
داستان این کتاب صوتی تصویری از آنجا شروع می شود که فرانکلین می خواهد برای مادرش هدیه ای بخرد اما نمی داند چه چیزی او را خیلی خوشحال می کند ، خیلی از چیزهایی هم که به ذهنش می رسند ، همان چیزهای تکراری هستند که قبلا  و در سال های گذشته آن ها را به مادرش داده است . احساس کودکانه فرانکلین برای دادن یک هدیه خوشحال کننده به مادرش و تلاش او در این زمینه احساس قابل درک برای تمام کودکان است و البته  شناخت احساس مادراو چیزیست که شاید خیلی از بچه ها با آن آشنا نباشند .

 از متن کتاب : 
فرانکلین پرسید : سگ آبی ، چه طور بدون یک هدیه خوب می توانم به مادرم نشان دهم که چقدر دوستش دارم ؟ سگ آبی گفت : من همیشه برای مادرم یک نقاشی قشنگ می کشم و همراه با بغ و بو به او می دهم . فرانکلین پرسید : بغ و بو دیگر چیست ؟ 

درباره کتاب :
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر ان برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند .
نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشیبیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا کتاب های صوتی تصویری ؟
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر کتاب های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این کتاب ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان