قصه کودکانه صوتی و تصویری فرانکلین گم می شود 25 , , 2019 , May
 داستان گویای فرانکلین گم می شود :  فرانکلین و دوستانش  قایم موشک بازی می کنند ، او توصیه پدر و مادرش را که همیشه به او گوشزد کرده بودند که وارد جنگل نشود را از یاد می برد و در جنگل گم می شود . او از این اتفاق ترسیده و احساس بدی دارد ،  هنگامی که پدر و مادر او را پیدا می کنند او درسش را از این اتفاق گرفته است .  

 از متن داستان : 
مادر با ناراحتی گفت : به تو گفته بودم که تنهایی به جنگل نروی ! فرانکلین دماغش را بالا کشید و گفت : نمی خواستم به جنگل بیایم ، دنبال روباه می گشتم که ناگهان دیدم گم شده ام . پدر و مادر گفتند : خوب ، حالا خدا را شکر که سالم هستی ...

درباره نویسنده :
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر ان برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند .
نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشی بیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا قصه های صوتی و تصویری ؟
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 
قسمتی از این قصه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان