ویدئو های آموزشی 22 , , 2019 , April

ویدئو های آموزشی

کتاب و میزان مطالعه آن از مواردی است که تفاوت چشمگیری در میزان موفقیت افراد یک جامعه ایجاد می کند ، از تفاوت های فرهنگی و اجتماعی گرفته تا شغلی ، اقتصادی و حتی خانوادگی ... اما متاسفانه ما در کشوری با مردمی کتاب نخوان زندگی می کنیم . تلاش ما براین است تا کودکانمان را کتاب خوان تر از والدینشان بار بیاوریم . کتاب های  گویا ابزارهای نسبتا جدید و مناسبی هستند که جذابیت بیشتری برای کودکان دارند و می توانند در افزایش میزان این علاقمندی موثر باشند . در هر کدام از ویدئو های زیر به یکی از تاثیرات ارزشمند این کتاب ها می پردازیم .

ویدئو های آماده شده

تاثیرات کتاب های گویا بر رفع مشکلات آموزشی و درسی دانش آموزان

تاریخ انتشار : تعداد بازدید : 634

 تعداد زیادی از دانش آموزان دبستانی در مواردی همچون روانخوانی ، درک مطلب ، جمله سازی ، حل مسائل ریاضی و به ویژه املا دچار مشکلاتی هستند و یا در مواردی با دانش آموزانی مواجه هستیم که با وجود اینکه مطلبی را به خوبی فرا گرفته اند ، در پاسخ به آن سوال در آزمون های کتبی خوب عمل نمی کنند . اگر فرزندی در مقطع ابتدایی دارید به شما توصیه می کنیم که این ویدیو را ببینید .

تاثیر کتاب های گویا و صوتی تصویری بر خردسالان

تاریخ انتشار : 1396/02/14تعداد بازدید : 1244

بسیاری از ما با وجود علاقمندی به افزایش مهارت های کودکانمان نمی دانیم که چه مهارت هایی برای فرزندانمان لازم هستند و یا اگر هم که می دانیم ، راه مناسبی برای آن نمی شناسیم . چندسال نخست زندگی را می توان به سالهای طلایی رشد و آموزش کودک تعبیر کرد که متاسفانه بسیاری از کودکان این فرصت ارزشمند را از دست می دهند . اگر کودک خردسالی در سنین قبل از دبستان دارید حتما این ویدئو را ببینید .

چگونه می توان مانع بروز اختلال خواندن (خوانش پریشی)در دانش آموزان شد؟

تاریخ انتشار : 1396/02/14تعداد بازدید : 1318

 مشکل اختلال خواندن یا خوانش پریشی مسئله ای است که تعدادی از افراد در جامعه با آن مواجه هستند و البته به دلایل مختلف امروزه بیشتر شاهد این مشکل و یا حداقل تشخیص و اهمیت قائل شدن برای آن هستیم . استفاده از راهکاری ساده و استمرار بر نوعی از کتابهای کودک موجود در بازار می تواند مانع از بروز این مشکل و سبب از بین رفتن عوامل زمینه ساز آن از بدو تولد تا قبل از ورود کودک به مدرسه گردد . اگر فرزند خردسال زیر پنج-شش سال دارید دیدن حتما این ویدئو را ببینید .

ویدئوی رایگان آیا خواندن کتاب برای شما هم سخت و کسل کننده است ؟

تاریخ انتشار : 1396/04/27تعداد بازدید : 1262

بسیاری از ما بزرگسالان هم به فایده و ارزش کتاب پی نبرده ایم و خیلی از ما حتّی دلیل اصرار زیاد بر مطالعه را نیز نمی دانیم . از طرفی مهارت های مطالعه در بسیاری از ما پایین بوده و زود از خواندن کتاب خسته ، کسل و خواب آلود می شویم و گاهی مجبوریم یک صفحه را بارها و بارها بخوانیم تا منظور آن را دریابیم . این ویدئوی کوتاه به همین موارد اشاره دارد . کتاب  و کتاب خوانی را جزئی از برنامه زندگی خود قرار دهیم حتی اگر فرصت نداریم می توانیم از کتاب های صوتی در حین انجام کارهای روزمره استفاده کنیم . 

ویدیوی رایگان چگونه کتاب می تواند بر موفقیت ما تاثیر بگذارد ؟

تاریخ انتشار : 1396/04/28تعداد بازدید : 596

همه ی ما شنیده ایم که کتاب یار مهربان است و انیس و مونس انسان ولی بسیاری از ما دست دوستی کتاب را رد کرده ایم و لذت انس با آن را هم نچشیده ایم . تقریبا همه افراد موفق بخش بزرگی از موفقیت خود را مدیون کتاب هایی هستند که خوانده اند اما برای بیشتر افراد معمولی این مسئله غیرقابل باور می نماید . در این ویدئو به چگونگی تاثیر مطالعه بر موفقیت انسان پرداخته شده است .

ویدئوی رایگان چطور هوشمندانه تر مطالعه کنیم و میزان یادگیریمان را بالا تر ببریم؟

تاریخ انتشار : 1396/04/28تعداد بازدید : 779

همه ما دستورالعمل هایی را برای مطالعه بهتر که میزان یادگیری بیشتر و فراموشی کمتری به همراه داشته باشد ، شنیده ایم . در این ویدئوی کوتاه نتایج یک تحقیق علمی پیرامون این مسئله نشان داده شده است .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان