قصه کودکانه صوتی و تصویری سیب و خرگوش 25 , , 2019 , May
داستان صوتی تصویری سیب و خرگوش ، ماجرای مشاجره ی سه دوست بر سر مالکیت یک سیب است ، خرگوش ، کلاغ و خارپشت هر کدام  دلیل کاملا منطقی ای دارد که نشان می دهد سیب مال اوست . راه حلی که باعث رفع این مشاجره می شود سبب توجه دادن کودک به رعایت حقوق دیگران و تفکر براساس عدالت است .

از متن قصه :  
...خرگوش که بالای سر آن ها پر می زد ، پیش آن ها آمد و گفت : « جر و بحث و دعوا نکنید ، این سیب مال من است ، من آن را برای خودم از درخت چیدم !»  هیچ یک از آنها نمی توانست با دیگری موافقت کند . هر سه داد می زدند : « این سیب مال من است !» جار و جنجال جنگل را پر کرد . کم کم کتک کاری هم شروع شد ، کلاغ به بینی خارپشت نوک می زد ، خارپشت با خارهای خود خرگوش را زخمی می کرد ، خرگوش هم به کلاغ لگد می زد و ...


درباره نویسنده : 

این داستان یکی از داستان های ولادیمیر سوته یف نویسنده و تصویرگر روسی این داستان را برای کودکان به رشته تحریر آورده است . بسیاری از آثار او به زبانهای زیادی در دنیا ترجمه شده و بر اساس بسیاری از آن ها فیلم های کارتونی ساخته شده است و شاید بعضی از آن ها آشنای والدین امروز باشند . از دهه 40 شمسی بسیاری از آثار او به فارسی ترجمه شده اند . 

*چرا قصه های صوتی تصویری ؟
 تلاش ما بر آن است که با راههای گوناگون همچون آهنگ پس زمینه شاد ، متن متحرک و افکت های صدای مرتبط با هر صحنه ، به زیبایی و جذابیت قصه های صوتی تصویری کودکانه بیفزاییم . استفاده از قصه های گویا علاوه بر گسترش دامنه لغات کودکان به افزایش دقت و توجه و دیگر مهارت های ادراک شنیداری همچون حافظه شنیداری و ...کمک شایانی می نماید . این محصولات به سبک رازیناکلاس با ویژگی های انحصاری خود همچون متن متحرک و ... در خردسالان سبب آشنایی با نوشته و متن و بازشناسی آن از تصویر و تسهیل سوادآموزی در سالهای بعد و در دانش آموزان باعث بهبود روانخوانی و املای ایشان می گردد .  

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان