قصه کودکانه صوتی و تصویری آقا کوچولوی فضول 25 , , 2019 , May
 آقای فضول همان طور که احتمالا حدس زده اید در کار همه دخالت می کند و می خواهد همه چیز را در مورد همه بداند ، مردم شهر از کارهای او خسته شده اند و تصمیم می گیرند درس خوبی به او بدهند . این ماجرا هم در شهر آدم کوچولوها اتفاق افتاده است .  داستان های صوتی تصویری شهر آدم کوچولوها را به کودکان عزیز توصیه می کنیم .
 
از متن داستان : 
... صبح روز بعد ، آقای فضول در خیابان بزرگ شهرقدم می زد . ناگهان صدای سوتی را شنید . صدا از آن طرف یک در نیمه باز بود . آقای فضول با خودش گفت : « باید بفهمم آن طرف در ، چه خبر است !» بعد هم آهسته و بی صدا ، به در نزدیک شد . آن را باز کرد و به داخل سرک کشید . ناگهان ... شالاپ...یک قلم موی پر از رنگ ، محکم به دماغش خورد ... 

درباره نویسنده : 
این داستان نوشته راجر هارگریوز بوده و از مجموعه پر تعداد داستان های اهالی عجیب و غریب یک شهر خیالی سخن می گوید . ما در رازینا کلاس با افزودن افکتهای مرتبط و جذاب صدا و تصویر و آهنگ پس زمینه شاد و کودکانه علاقه کودکان را به دیدن و شنیدن یک داستان زیبا افزایش داده و تلاش کرده ایم تا به جذابیت ان برای بچه ها بیفزاییم . 
 
* چرا قصه های صوتی تصویری؟ 
این قصه های صوتی با شیوه خاص خود سبب افزایش دامنه توجه و دقت کودکان ، بالا رفتن سطح مهارت های شنیداری و گسترش دایره واژگان آنان می شوند . قصه های صوتی تصویری و گویا به خردسالان کمک می کنند تا علاوه بر این ها درک بیشتری از تفاوت های  نوشته با تصویر پیدا کنند که این موضوع می تواند در سالهای آینده سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در آنان گردد و در دانش آموزان دبستانی به ویژه پایه های پایین تر به تثبیت کلمات در حافظه تصویری و به تبع آن بهبود املا و همچنین روانخوانی ایشان کمک خواهند نمود . قسمتی از این قصه کودکانه صوتی را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان