قصه کودکانه صوتی و تصویری خانم کوچولوی خنده رو 20 , , 2019 , May
این قصه کودکانه صوتی و تصویری ماجرای  خانم کوچولوی خنده رو یکی از اهالی شهر آدم کوچولوها است که همیشه لبخند به لب دارد تا اینکه یک روز متوجه می شود که دیگر نمی تواند بخندد . دوستانش برای کمک به او راه های مختلفی را امتحان می کنند . فضای فانتزی و آدم های جالب این شهر با ویژگی های عجیب و غریبشان برای بچه ها بسیار جذاب است .بخش کوتاهی از متن داستان گویای خانم کوچولوی خنده رو را در زیر بخوانید .

از متن داستان : 
...روزی  از روزها ، اتّفاق عجیبی برای خانم کوچولوی خنده رو افتاد :  او خنده اش را گم کرد . آن روز صبح خانم کوچولوی خنده رو ، مثل همیشه با خنده از خواب بیدار شد . خندان از پلّه ها پایین آمد . با خنده صبحانه اش را خورد . بعد هم از کلبه ی خنده بیرون آمد تا کمی قدم بزند . امّا یک دفعه متوجّه شد خنده ای بر لب هایش نیست . همانجا که بود ایستاد و به فکر فرو رفت . برایش عجیب بود . او هر روز وقت قدم زدن خندان بود . پس چرا امروز نمی خندید ؟! خانم کوچولوی خنده رو سعی کرد که لب هایش را به خنده باز کند ، امّا موفّق نشد .... 

درباره نویسنده : 
این داستان نوشته راجر هارگریوز بوده و از مجموعه پر تعداد داستان های اهالی عجیب و غریب یک شهر خیالی سخن می گوید . ما در رازینا کلاس با افزودن افکتهای مرتبط و جذاب صدا و تصویر و آهنگ پس زمینه شاد و کودکانه علاقه کودکان را به دیدن و شنیدن یک داستان زیبا افزایش داده و تلاش کرده ایم تا به جذابیت ان برای بچه ها بیفزاییم . 
 
این قصه های صوتی با شیوه خاص خود سبب افزایش دامنه توجه و دقت کودکان ، بالا رفتن سطح مهارت های شنیداری و گسترش دایره واژگان آنان می شوند .  قصه های صوتی و تصویری به خردسالان کمک می کنند تا علاوه بر این ها درک بیشتری از تفاوت های  نوشته با تصویر پیدا کنند که این موضوع می تواند در سالهای آینده سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در آنان گردد و در دانش آموزان دبستانی به ویژه پایه های پایین تر به تثبیت کلمات در حافظه تصویری و به تبع آن بهبود املا و همچنین روانخوانی ایشان کمک خواهند نمود . قسمتی از این قصه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان