قصه کودکانه صوتی و تصویری آقاکوچولوی نادان 25 , , 2019 , May
 آقای نادان  یکی از اهالی شهریست که همه چیز آن برعکس و عجیب و غریب است ، در این شهر مسابقه انتخاب عجیب ترین ایده ها برقرار است و همه می خواهند در این مسابقه برنده شوند ؛ از جمله آقای نادان ... فضای فانتزی و طنزآمیز داستان برای بچه ها بسیار جالب و هیجان انگیز است . امیدواریم کودکان عزیز از شنیدن و دیدن این قصه گویا لذت ببرند.  

از متن داستان : 
...آقا کوچولوی نادان خیلی فکر کرد ولی فایده ای نداشت . هیچ کار عجیب و غریبی به ذهنش نرسید . او تصمیم گرفت از خانه بیرون برود و کمی قدم بزند ...آقا کوچولوی نادان در راه مرغی را دید که چکمه پوشیده بود و چتر به همراه داشت . او به خانمِ مرغ گفت : « خانمِ مرغ  اگر چکمه نپوشیده بودید و چتر نداشتید خیلی عجیب و غریب می شدید ، مگر نه ؟» خانم مرغ  جواب داد : « میو ، میو» ...

درباره نویسنده : 
این کتاب نوشته راجر هارگریوز بوده و از مجموعه پر تعداد داستان های اهالی عجیب و غریب یک شهر خیالی سخن می گوید . ما در رازینا کلاس با افزودن افکتهای مرتبط و جذاب صدا و تصویر و آهنگ پس زمینه شاد و کودکانه علاقه کودکان را به دیدن و شنیدن یک داستان زیبا افزایش داده و تلاش کرده ایم تا به جذابیت ان برای بچه ها بیفزاییم . 
 
*درباره ی قصه های صوتی و تصویری :
 
این قصه های صوتی کودکانه با شیوه خاص خود سبب افزایش دامنه توجه و دقت کودکان ، بالا رفتن سطح مهارت های شنیداری و گسترش دایره واژگان آنان می شوند . قصه های صوتی تصویری به خردسالان کمک می کنند تا علاوه بر این ها درک بیشتری از تفاوت های  نوشته با تصویر پیدا کنند که این موضوع می تواند در سالهای آینده سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در آنان گردد و در دانش آموزان دبستانی به ویژه پایه های پایین تر به تثبیت کلمات در حافظه تصویری و به تبع آن بهبود املا و همچنین روانخوانی ایشان کمک خواهند نمود . قسمتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان