قصه کودکانه صوتی و تصویری آقای پر سر و صدا 25 , , 2019 , May
 این قصه گویا ، داستان آقای پرسروصدا از اهالی شهر آدم کوچولوهاست . کسی که با ایجاد سروصداهای زیاد همه اهالی شهر را کلافه کرده است ، مردم شهر برای این موضوع چاره ای می اندیشند ... فضای طنزآمیز و فانتزی داستان برای بچه ها جالب و جذاب است .

از متن قصه : 
...همان  روز ، آقای قصّاب و خانم نانوا همدیگر را در خیابان دیدند . آن ها درباره ی آقای پر سر و صدا با هم حرف زدند . خانم نانوا گفت : « باید کاری کنیم که جلوی این همه سر و صدایش گرفته شود !» آقای قصّاب گفت : « موافقم ! امّا چه کاری ؟» خانم نانوا گفت : «من می دانم باید چه کار کنیم ! » و فکری را که در سر  داشت به آقای قصّاب گفت . آقای قصّاب اوّل لبخند زد ، بعد قاه قاه خندید و گفت : « آفرین خانم نانوا ، راه حل خوبی پیدا کرده اید !» ...


درباره نویسنده :
این داستان نوشته راجر هارگریوز بوده و از مجموعه ی پر تعداد داستان های اهالی عجیب و غریب یک شهر خیالی سخن می گوید . ما در رازینا کلاس با افزودن افکتهای مرتبط و جذاب صدا و تصویر و آهنگ پس زمینه شاد و کودکانه علاقه کودکان را به دیدن و شنیدن یک داستان زیبا افزایش داده و تلاش کرده ایم تا به جذابیت ان برای بچه ها بیفزاییم . 
 
*چرا قصه های صوتی و تصویری ؟
 
این قصه های صوتی با شیوه خاص خود سبب افزایش دامنه توجه و دقت کودکان ، بالا رفتن سطح مهارت های شنیداری و گسترش دایره واژگان آنان می شوند .  قصه های صوتی تصویری به خردسالان کمک می کنند تا علاوه بر این ها درک بیشتری از تفاوت های  نوشته با تصویر پیدا کنند که این موضوع می تواند در سالهای آینده سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در آنان گردد و در دانش آموزان دبستانی به ویژه پایه های پایین تر به تثبیت کلمات در حافظه تصویری و به تبع آن بهبود املا و همچنین روانخوانی ایشان کمک خواهند نمود . قسمتی از این قصه کودکانه گویا را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان