قصه کودکانه صوتی و تصویری ده تا جوجه رفتن تو کوچه 20 , , 2019 , May
 قصه صوتی تصویری کودکانه ده تا جوجه رفتن کوچه ، ماجرای ده جوجه کوچولوست که یکی یکی از گروه خارج می شوند و هر کدام به سراغ یکی از قسمت های مزرعه می روند و در پایان همه با هم جمع شده و گروه را دوباره تشکیل می دهند . در ضمن این اتفاق و کاهش تعداد این جوجه ها کودک با همه اعداد زیر ده آشنا شده و به نوعی  شمارش و مفهوم این اعداد در قالب یک داستان شیرین ، ساده و جذاب آشنا درک می کند .
از متن قصه : 
... از چهار تا جوجه ، یکی شون اومد ، پیش الاغه ، به الاغه گفت : دماغت چاقه ؟ سواری دادن برات آسونه ؟ از چهارتا جوجه سه تای دیگه باقی می مونه . از سه تا جوجه یکی شون اومد نزدیک بزی : حالت چطوره ، آی خاله قزی ؟ توی چمن و شبدر و پونه دوتای دیگه ، باقی می مونه .

درباره نویسنده : 
 کتاب گویای ده تا جوجه رفتن تو کوچه ، به نوعی آموزش ساده اعداد زیر ده در قالب یک ماجرای ساده و شعری جذاب و کودکانه است . این کتاب صوتی تصویری بر اساس کتابی به همین نام که برای بسیاری از والدین امروز یاد آور خاطرات دوران کودکیست آماده شده است . شاعر این اثر منوچهر احترامی از شاعران توانای کودک است که کتاب های او از دهه 60 تا کنون به تیراژ چند میلیونی رسیده و از محبوب ترین آثار کودکان به شمار می روند .

*چرا قصه های صوتی و تصویری ؟ 
 ما در رازیناکلاس کوشیده ایم تا با اضافه نمودن آهنگ پس زمینه کودکانه ، متن متحرک و افکت های جذاب ، قصه های صوتی را برای کودکان دوست داشتنی تر سازیم . ریتمیک بودن این قصه ها علاوه بر ایجاد انگیزه و علاقه بیشتر در کودکان برای خردسالان سنین پایین بسیار مناسب بوده و استمرار بر این گونه کتاب ها در پیش گیری از بروز اختلال خواندن که یکی از رایج ترین اختلالات یادگیری می باشد بسیار موثر هستند . این کتاب ها برای دانش آموزان دبستانی نیز سبب بهبود روانخوانی و ثبت کلمات در حافظه تصویری و تقویت املا می گردند .
 قسمتی از این کتاب کودکانه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر مشاهده نمایید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان