قصه کودکانه صوتی و تصویری قورقوری دکتر می رود 25 , , 2019 , May
قصه کودکانه   قور قوری دکتر می رود  ماجرای قورباغه سبز کوچکی به اسم قور قوری است که قرار است برای معاینه پیش دکتر برود ، او اول از دکتر رفتن می ترسد ولی بعدا اتفاقات جالبی را در مطب دکتر رقم می زهند . 

از متن قصه : 
قورقوری با یک حرکت روی میز می پرد و می گوید : مامان ببین ! من کاملا سالم و سرحال هستم و به دکتر نیازی ندارم ، بعد هم آستینش را بالا می زند تا مامان ببیند که چه ماهیچه های قوی و پرزوری دارد . مامان می گوید : نگران نباش پسرم ! این فقط یک معاینه ساده است تا مطمئن شویم کاملا سالم هستی ...

درباره نویسنده : 
داستان های قورقوری قورباغه سبز کوچولو، مجموعه داستانهایی نوشته جاناتان لاندن است که زندگی روزمره و اتفاقات ساده ای را که همه کودکان تجربه می کنند به تصویر می کشد . رفتارهای کودکانه ی بچه ها که هر چند برای آن ها عادی و طبیعی است اما سبب ایجاد دردسر یا کلافگی برای والدین می گردد و صبوری زیادی می طلبد.  بخشی از جذابیت این داستانها مربوط به تصاویر جالب آن ها و توجه دقیق تصویر گر آن فرانک مایک وایز ، به جزئیات محیط  و افراد می باشد . 

*چرا قصه های کودکانه صوتی و تصویری ؟ 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . قسمتی از این قصه کودکانه را در ویدیوی زیر ببینید .

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان