---1

این قصه هم از مجموعه قصه های پسر و پدر انتخاب شده است . این قصه ها نوشته هایی هستند بر داستانهای تصویری طنز بدون شرحی به همین نام از نویسنده آلمانی اریش اوزر . این بار پسر و پدر هر دو تلاش می کنند تا در مسابقه ی دکمه بازی برنده شوند ، امّا هر بار  می بازند و یکی از دکمه هایشان را از دست می دهند . پدر و پسر آن قدر این بازی را ادامه می دهند که همه ی دکمه های لباس هایشان را می بازند و دست از پا درازتر به خانه بر می گردند .

-

این داستان از مجموعه ماجراهای پسر و پدر انتخاب شده است . داستانهای این مجموعه نوشته هایی هستند بر داستانهای تصویری طنز بدون شرحی به همین نام از نویسنده آلمانی اریش اوزر . ماجرای یک پسربچه باهوش و بازیگوش و پدری که در زیر ظاهر خشن خود قلبی مهربان دارد . اتفاقات ساده ی روزمره برای آنها تبدیل به ماجراهایی طنزآمیز و جذاب می گردند . تصویرگری جذاب این مجموعه در عین سادگی بسیار گویا و برای کودکان شیرین و خنده دار است .

.gif

این داستان ماجرای یک شیر گرسنه است که می خواهد از روی کتاب آشپزی برای خودش غذا درست کند،به نظر شما او چه غذایی درست می کند؟ این داستان نیز مانند سایر کتابهای صوتی تصویری رایگان رازیناکلاس دارای متن و تصویر می باشد و کودک می تواند متن را همراه با صدای گوینده بخواند که در جهت تقویت روانخوانی بسیار تاثیرگذار است. کتابهای گویای رایگانرازیناکلاس متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان ندارند ؛ این ویژگی ها مختص محصولات فروشی رازیناکلاس است .

قصه صوتی آخری
jade-mehraban

خانم مارمولکه می خواهد از جاده رد شود و به دیدن دخترش برود ولی جاده پر از ماشین است و او نمی تواند از آن عبور کند ، او ساعتها منتظر می شود تا …ادامه داستان را گوش کنید . این داستان نیز مانند سایرکتابهای صوتی تصویری رایگان رازیناکلاس دارای متن و تصویر می باشد و کودک می تواند متن را همراه با صدای گوینده بخواند که در جهت تقویت روانخوانی بسیار تاثیرگذار است .  قصه های گویای رایگان رازیناکلاس متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان ندارند ؛ این ویژگی ها مختص محصولات رازیناکلاس است .

2barfi
az-farda

قوری تصمیمی گرفته است ، یک تصمیم مهم که می خواهد از فردا آن را اجرا کند ! به نظر شما او تصمیمش را اانجام می دهد؟ اگر می خواهید بدانید تصمیم قوری چه بوده است قصه را گو.ش کنید… این داستان نیز مانندسایر کتابهای صوتی تصویری رایگان رازیناکلاس دارای متن و تصویر می باشد و کودک می تواند متن را همراه با صدای گوینده بخواند که در جهت تقویت روانخوانی بسیار تاثیرگذار است.کتابهای گویای رایگانرازیناکلاس متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان ندارند ؛ این ویژگی ها مختص محصولات فروشی رازیناکلاس است .

قصه صوتی دور هم خوش می گذرد
-

کرگدن عاشق شعبده بازی شده است و می خواهد هر طور شده از کوه رد شود ، به نظر شما او می تواند از کوه رد شود…ادامه داستان را بشنوید.این داستان نیز مانند سایرکتابهای صوتی تصویری رایگان رازیناکلاس دارای متن و تصویر می باشد و کودک می تواند متن را همراه با صدای گوینده بخواند که در جهت تقویت روانخوانی بسیار تاثیرگذار است. کتابهای گویای رایگان رازیناکلاس متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان ندارند ؛ این ویژگی ها مختص محصولات فروشی رازیناکلاس است .

---

موش و بعبعی که صبح از خواب بیدار شدند دیدند خانه شان نیست ، دنبال خانه شان این طرف و آ طرف را گشتند تا اینکه از دور یک فیل کوچولو را دیدند ، ولی فیل اصلا کوچولو نبود ، آنها اشتباه کرده بودند …ادامه داستان را بشنوید . این داستان نیز مانند سایرکتابهای صوتی تصویری رایگان رازیناکلاس دارای متن و تصویر می باشد و کودک می تواند متن را همراه با صدای گوینده بخواند که در جهت تقویت روانخوانی بسیار تاثیرگذار است .  کتابهای گویای رایگان رازیناکلاس متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان ندارند ؛ این ویژگی ها مختص محصولات فروشی رازیناکلاس است .

-
-

سلطان جنگل فرمان جدیدی صادر کرده است ، البته این حرف را روباه می زند ، خروس از این فرمان چیزی نشنیده و البته به حرف های روباه مکار هم اعتماد ندارد و می خواهد درستی حرف او را بسنجد ، فرمان شیر از داستان های قدیم ایرانی و از کتاب مرزبان نامه انتخاب شده است…ادامه داستان را بشنوید.این داستان نیز مانند سایرکتابهای صوتی تصویری رایگان رازیناکلاس دارای متن و تصویر می باشد و کودک می تواند متن را همراه با صدای گوینده بخواند که در جهت تقویت روانخوانی بسیار تاثیرگذار است.کتابهای گویای رایگان رازیناکلاس متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان ندارند ؛ این ویژگی ها مختص پکیج کتاب قصه های دیجیتال رازیناکلاس است .

---
مورچه ریزه مورچه ی کوچولویی است که در خانه ی پدربزرگ و مادر بزرگی لانه دارند . مادرش به تازگی یک ژاکت برایش بافته است و او خیلی خوشحال است …  این داستان گویای کودکانه دارای آهنگ پس زمینه بوده و مانند سایر کتابهای گویای رایگان رازیناکلاس دارای متن و تصویر می باشد . اما متن آن ثابت است و مانند محصولات فروشی رازیناکلاس دارای متن متحرک نیست . همچنین افکت های صدای مرتبط با داستان در کتابهای رایگان وجود ندارد . کتاب قصه های دیجیتال رازینا کلاس موجود در بخش محصولات تمام ویژگی های ذکر شده را دارا ست .
قصه صوتی توپ بی باد

این داستان ماجرای توپی است که باد ندارد و یک گوشه افتاده است و کسی با او بازی نمی کند ، او خیلی دوست دارد که بچه ها با او بازی کنند و بالاخره راهی برای باد کردن خودش پیدا می کند ، امّا … این داستان گویا ، دارای متن ثابت، تصویر و آهنگ پس زمینه می باشد ولی از ویژگی متن متحرک و افکت های صدای مرتبط با داستان که در محصولات فروشی سایت وجود دارد ، برخوردار نیست .

-

ماجرا از آنجا شروع می شود که حلزون کوچولویی برای دیدن رنگین کمان به راه می افتد ، گربه و خرگوش و گاو هم دوست دارند رنگین کمان را ببینند و با او همراه می شوند اما در پایان …..

--

این داستان کوتاه ماجرایی شیرین و کودکانه است که از زبان پدربزرگی تعریف می شود ، او مهمان خانه ی دخترش است در حالیکه جورابش سوراخ است و نمی خواهد آبرویش برود …داستان صوتی تصویری کودکانه معمای پدربزرگ دارای متن و تصویر و آهنگ پس زمینه می باشد،اما از متن متحرک و افکت های صدای مرتبط با داستان برخوردار نیست . آن ویژگی ها منحصر به کتابهای فروشی رازیناکلاس می باشد .

--

این داستان ماجرای یک گروه پشه است ، که در اطراف یک گودال آب زندگی می کنند و به زبان بامزه و جالبی با هم حرف می زنند.کتاب های گویای رایگان رازیناکلاس متن متحرک و افکت های صدای مرتبط با داستان ندارند و این ویژگی ها منحصر به محصولات فروشی سایت می باشند . ( برای دیدن نمونه محصولات اینجا کلیک کنید ) کتاب رایگان صوتی تصویری بیز بیز پشه ها دارای تصویر و متن ثابت و اهنگ پس زمینه ملایم نیز می باشد .

--

این داستان ماجرای یک تشت خمیر است که گم می شود و صاحب آن در به در به دنبال آن می گردد . این داستان نیز مانند سایر کتابهای صوتی تصویری رایگان رازیناکلاس دارای متن و تصویر می باشد . همچنین در پس زمینه صدای گوینده آهنگ ملایمی وجود دارد . کتابهای گویای رایگان رازیناکلاس متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان ندارند ؛ این ویژگی ها مختص محصولات فروشی رازیناکلاس است .

.gif

داستان صوتی تصویری رایگان پنیرش زیاد باشد ، داستان کوتاهی است از موشی که به پیتزا علاقه دارد ولی مجبور است از ته مانده پیتزاهای یک مغازه بخورد تا اینکه تصمیم می گیرد … این داستان نیز مانند سایر داستانهای صوتی تصویری رایگان رازیناکلاس ، متن ، تصویر و آهنگ پس زمینه دارد ، ولی از ویژگی های متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان که صرفاً ویژه کتابهای فروشی رازیناکلاس است برخوردار نیست . شما می توانید این داستان را دانلود کرده و یا برای دیدن آنلاین این داستان بر روی عنوان آن ، در بالای  تصویر کلیک کنید .

otagh-makhfi

داستان صوتی تصویری رایگان اتاق مخفی برداشتی است از یک داستان قدیمی لهستانی،در تمجید از استفاده از نیروی فکر و هوشمندی که در نهایت سبب پیروزی و موفقیت می گردد . این کتاب کوتاه صوتی تصویری دارای آهنگ در پس زمینه ی صدای گوینده و نیز متن و تصویر می باشد؛ البته متن آن ثابت می باشد. این کتاب از ویژگی متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان که مختص محصولات فروشی رازیناکلاس است برخوردار نیست . شنیدن این داستان گویا را به کودکان عزیز توصیه می کنیم . اگر نمی خواهید این داستان را دانلود کنید با کلیک بر روی نام این داستان در بالای کادر تصویر ، آن را به صورت آنلاین ببینید .

.gif

داستان کوتاه بذر هویج ماجرای پسر بچه ایست که بذری را می کارد و برای به ثمر رسیدن آن تلاش می کند و ناامید نمی شود . این داستان با وجود کوتاه بودن درس بسیار بزرگی را در خود دارد .

.gif

این داستان ماجرای جادوگری ست که خمره ی جادوییش خراب شده و درست عمل نمی کند . او می خواه آن را به کوزه گری ببرد . برای همین از یک موتورسوار می خواهد که او را برساند ولی موتوری حاضر نیست بدون کلاه ایمنی او را سوار کند …

.gif

داستان قدیمی ضرب المثل مشهور فرد خسیسی که هم کتک می خورد ، هم پیاز می خورد و هم پول را می دهد . این کتاب گویای رایگان، صوتی و تصویری می باشد ، اما از متن متحرک و افکت صدا که ویژگی خاص محصولات فروشی رازیناکلاس است برخوردار نیست .

----

داستان های تصویری پسر و پدر ماجراهایی طنزآمیز از یک پسر بچه و پدرش است که اریش اوزر المانی سال ها پیش آن ها را خلق کرده است . این کلیپ برگرفته از بعضی از این داستان ها بوده و به معرفی این شخصیت ها در قالبی کودکانه و شاد می پردازد .

-

ماجرا مربوط به روباه کوچکی است که خیلی دوست دارد به تماشای قهرمانان کوهستان که در مسابقه شرکت کرده اند برود و آن ها را از نزدیک ببیند ، در مسیرمسائلی پیش می آید و او دیر به مسابقه می رسد و خیلی ناراحت می شود ، اما وقتی که به محل مسابقه می رسد اتفاق  جالب تری می افتد . این کتاب گویا دارای متن و تصویر می باشد ولی از متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان که فقط مختص کتابهای فروشی سایت رازیناکلاس است ، برخوردار نیست . دیدن و شنیدن این داستان را به کودکان عزیز توصیه می کنیم .

---

 این قصه ماجرای پسربچه ایست که به خاطر کاری که خواهرش بدون اجازه او انجام داده حسابی عصبانی است حتی از دست پدر و مادرش . متن و تصاویر جذاب و پر احساس این کتاب به زیبایی حالات روحی کودکی که در این شرایط قرار گرفته است را به نمایش می گذارد . اینکتاب گویا دارای متن و تصویر می باشد ولی از افکت های صدا و متن متحرک که ویژگی خاص کتابهای فروشی سایت رازیناکلاس می باشد برخوردار نیست .

--

داستان قدیمی  روباه و خروس آشنا برای تمام کودکان دیروز . استفاده از فکر و تدبیر در مواجهه با مشکلات از پندهای ارزشمند این کتاب است . این کتاب صوتی تصویری رایگان نیز مانند سایر کتابهای گویای کودکانه رازیناکلاس دارای متن ثابت می باشد . ویژگی متن متحرک و افکت های صدای مرتبط با داستان صرفا مختص کتابهای گویای فروشی رازیناکلاس می باشد . برای دانلود pdf قصه روباه و خروس و سایر قصه های کودکانه این جا کلیک نمایید .

--

داستان مشهور مسابقه ی باد و خورشید برای اثبات توانایی هایشان به یکدیگر در قالبی کودکانه  ، برای یادآوری ارزش هایی همچون عدم تکبر و فخرفروشی و نیز دست یابی مسالمت آمیز به اهداف . این داستان کودکانه گویا ، جالب و آموزنده بوده و همچنین دارای متن و تصویر می باشد ولی از ویژگی های مختص کتابهای فروشی سایت ، یعنی متن متحرک و افکتهای صدای مرتبط با داستان برخوردار نیست .

.gif

این داستان که در کتاب فارسی دوم دبستان  در بخش بخوان و بیندیش برای افزایش مهارت روانخوانی دانش آموزان آورده شده است ، برداشت کوتاهی از یکی از داستان های قدیمی و کهن فارسی است . سعی کرده ایم که با خواندن روان و شمرده آن علاوه بر شنیدن این داستان در روانخوانی متن نیز به دانش آموزان کمک نماییم . این داستان صوتی تصویری دارای متن متحرک نمی باشد ،  ویژگی متن متحرک و نیز افکت های صدای درون داستان مختص محصولات فروشی سایت می باشد .

-

خروس خاله مرجان ، یک داستان شیرین قدیمی است که در دهه ۴۰ در کتاب های درسی ابتدایی گنجانده شده بوده است و شاید برای خیلی ها آشنا باشد . داستان مربوط به خروس لجبازی است که با لجبازیش بلای بدی به سر خود می آورد و درس خوبی می گیرد . نکته جالب این داستان این است که در پایان اشاره مستقیمی به درس گرفتن خروس نشده ولی رفتار او نشان دهنده این موضوع است. برای دانلود pdf این قصه این جا کلیک نمایید .

-

داستان کوتاهی از ماجرای چکمه هایی که بندهایشان گره خورده و نمی توانند به خوبی حرکت کنند ، سایر وسایل توی کمد وارد ماجرا می شوند تا به آن ها کمک کنند . این داستان کوتاه صوتی تصویری ، دارای متن ، تصویر و آهنگ پس زمینه می باشد ، اما از ویژگی متن متحرک ، و افکت های صدای مرتبط با داستان که  مختص محصولات فروشی سایت رازیناکلاس است برخوردار نیست .

tamiz-va-aziz

این داستان یکی از متن های روانخوانی پایه دوم دبستان است که در کتاب فارسی دوم تحت عنوان بخوان و بیندیش آورده شده است .ازآنجا که  شنیدن  متن و همراهی با گوینده چه با خط بردن متن و چه با زمزمه کلمات در تقویت روانخوانی و املای کودکان موثر می باشد ، تمرین شنیدن و خواندن را یکی از تمرین های همیشگی برای فرزندتان قرار دهید . این داستان گویا دارای آهنگ پس زمینه و متن و تصویر می باشد . متن این داستان ثابت بوده و مانند محصولات فروشی سایت از ویژگی متن متحرک برخوردار نیست .

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید