قوانین و مقررات

   (۲ امتیاز دهنده)

قوانین و مقررات 

 

به اشتراک بگذارید :

عضویت شما در رازیناکلاس به منزله  آگاهی و پذیرش کلیه قوانین و مقررات  سایت "رازینا کلاس " بوده و شما را ملزم به پایبندی و احترام به آن ها می نماید.

1- رعایت شئونات اسلامی و قوانین  حاکم بر نظام جمهوری اسلامی 

2- محصولات این سایت در حال حاضر صرفا به صورت دانلودی ارائه می گردد.

3-پس از عضویت و تکمیل و ارسال فرم ، پیغام عضویت و خوش آمدگویی  به پست الکترونیک شما ارسال می گردد .

4-کلیه عناصر موجود در محصولات این سایت ائم از ( محصولات نوشتاری و جزوه ای ، صوتی ،تصویری و...) شامل لوگو ، تصاویر ، عکس ونقاشی ، محتوا و...در هر فرمت و قالبی متعلق به رازینا کلاس بوده و هیچ شخصی ائم از حقیقی یا حقوقی  اجازه کپی برداری ، توزیع و نشر مجدد یا ارسال و انتقال آن ها ندارد و هر گونه نقض این موارد حق پیگرد قانونی را برای رازینا کلاس محفوظ می دارد . 

5- کلیه اطلاعات عضویت کاربر( ائم از آدرس پست الکترونیک ،شماره تماس و..) نزد رازینا کلاس محفوظ بوده و به هیچ وجه نمایش داده نشده و یا در اختیار دیگر اشخاص (حقیقی یا حقوقی )قرار نخواهد گرفت و در هنگام انتشار نظر نیز فقط نام کاربری انتخاب شده از سوی خود کاربر نمایش داده می شود . 

6-همه نظرات کاربران  توسط رازینا کلاس  بررسی شده و به جز نظرات حاوی مطالب غیر اخلاقی یا توهین آمیز به سایر کاربران و یا اشخاص ، قومیت ها و ..یا مخالف شئونات حاکم برجامعه و یا شایعات بی اساس ، بدون دخل و تصرف منتشر خواهند شد. 

7-برداشت و یا نقل و استفاده از مقالات سایت با درج منبع "رازیناکلاس"مجاز است .

8- رازینا کلاس مختار است هر قسمت از این قوانین را در هر زمان تغییر دهد و کاربربا استفاده از امکانات سایت ویامرور آن اعلام می داردکه از مقررات آن آگاه بوده وبا آن موافق است.

هر گونه برداشت شفاهی یا کتبی از مندرجات این متن مردود بوده و تنها منبع استفاده آخرین نسخه متن مقررات رازینا کلاس ، منتشر شده در همین صفحه می باشد.


نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید

logo-samandehi