کتاب صوتی تصویری قورقوری کیک می پزد 21 , , 2018 , November
  داستان کتاب گویای کودکانه ی   قور قوری کیک می پزد ماجرای قورباغه سبز کوچکی به اسم قور قوری است که می خواهد برای تولد مادرش کیک بپزد ، ماجرای  پختن کیک او داستان جالبی از احساس و روحیه مشابه او در اکثر کودکان است .
 
از متن کتاب : 
بابا می گوید برای درست کردن کیک شیر هم لازم است ، قورقوری در حالیکه به طرف یخچال می رود ، می گوید : خودم می دانم ! بابا می گوید : پسرم ! تخم مرغ و کره هم بیاور و قورقوری دوباره با صدای بلند می گوید : خودم می دانم بابا . قورقوری به قدری دستپاچه است که بطری شیر از دستش می افتد و نصف آن روی زمین می ریزد ، مقداری کره و چهار پنج تا تخم مرغ هم از دستش می افتد ...

درباره کتاب : 
داستان های قورقوری قورباغه سبز کوچولو، مجموعه داستانهایی نوشته جاناتان لاندن است که زندگی روزمره و اتفاقات ساده ای را که همه کودکان تجربه می کنند به تصویر می کشد . رفتارهای کودکانه ی بچه ها که هر چند برای آن ها عادی و طبیعی است اما سبب ایجاد دردسر یا کلافگی برای والدین می گردد و صبوری زیادی می طلبد.  بخشی از جذابیت این داستانها مربوط به تصاویر جالب آن ها و توجه دقیق تصویر گر آن فرانک مایک وایز ، به جزئیات محیط  و افراد می باشد . 

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟ 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر کتاب های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این کتاب ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان