قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی تایرون ، دایناسور زورگو 21 , , 2018 , November
 تایرون دایناسور زورگویی است که همیشه بولی کوچولو را اذیت می کند و بولی از دست او و اذیت و آزارهایش آرامش ندارد ، او راه های مختلفی را برای رفع این مشکل امتحان می کند تا اینکه بالاخره درس خوبی به تایرون می دهد . ناامید نشدن  و نباختن خود در مقابل افراد زورگو ، تسلیم نشدن و یافتن راه حل های منطقی و زیرکانه با استفاده از فکر از درس های نهفته در این ماجرای شیرین است .کتاب های گویای فرانکلین را به کودکان عزیز توصیه می کنیم .  

از متن کتاب : 
...مبارزه ی آن ها فقط چند لحظه ی کوتاه طول کشید ، بولی کوچولو هیچ شانسی در مقابل دشمن قوی و بزرگش نداشت . پیکو گفت : « متاسفم بولی ! پیشنهاد من اصلاً پیشنهاد خوبی نبود . بهتر است که این راه را فراموش کنی . بعضی وقت ها در مقابل افراد زورگو نمی توان کاری کرد ، فقط باید یاد بگیری که چطور با آن ها کنار بیایی ، چه دوست داشته باشی و چه دوست نداشته باشی .» ولی بولی این را دوست نداشت . او با خودش فکر کرد : «حتما! باید راهی وجود داشته باشد که بتوان یک موجود زورگو را سر جایش نشاند .» او آنقدر فکر کرد و فکر کرد تا ماه بیرون آمد و ستاره ها در آسمان پیدا شدند . ناگهان او لبخندی زد و گفت : « راهش همین است !» او بعد از آن با خیال راحت دمش را زیر سرش گذاشت و خیلی زود به خواب رفت .

درباره کتاب : 
 این کتاب یکی از 4 داستان مجموعه ی  تایرون و جزء آثار زیبای هانس ویلهلم نویسنده و تصویرگر کودکان است که به زبان های زیادی ترجمه شده و یک انیمیشن برای کودکان نیز از آن ساخته شده است . همچنین این کتاب اثر برگزیده سال در انجمن تصویرگران امریکا بوده است .
 تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم .

چرا کتاب های صوتی تصویری ؟

متن متحرک  کتاب های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر اینکه سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .   
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان