قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی رقابت بزرگ 21 , , 2018 , November
 داستان کتاب صوتی تصویری رقابت بزرگ به دوستی بین شیر و مار برمی گردد و اختلافی که آن ها با هم پیدا می کنند . آن ها تلاش می کنند تا خود را برتر از دیگری نشان دهند و از ویژگی های مثبت خود تعریف کنند . تصویرگری هنرمندانه و زیبای این کتاب به جذابیت داستان افزوده است . 

از متن کتاب : 
هوراس گفت : «من یک یال پف کرده ی زیبا دارم .» سیلوستر پاسخ داد : « هیچ کس دوست ندارد سرش مثل سر یک جاروی گردگیری باشد ! تازه بدن من خیلی نرم تر از بدن تو است .»...سیلوستر گفت : « امّا من می توانم از تو تندتر بدوم !» هوراس گفت : «نه ! نمی توانی» - چرا می توانم ! - نه نمی توانی ؟ - چرا می توانم ! - « امکان ندارد ! معلوم است که مارها نمی توانند به تندی شیرها بدوند ! » سیلوستر گفت : « کاملاً درست می گویی ، چون مارها حتّی از شیرها هم سریع تر می دوند .»

درباره کتاب : 
این کتاب هم یکی دیگر از نوشته های نویسنده و تصویرگر توانای کودکان هانس ویلهلم است که مانند سایر کارهای او با تصاویر بسیار زیبا که احساسات واقعی شخصیت ها را به زیبایی منتقل می نمایند ، داستان شیرینی را روایت می کند .

* چرا کتاب های صوتی تصویری ؟ 
تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم . متن متحرک  کتاب های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر آن که سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .     

نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان