قصه صوتی تصویری کودکانه ی تایرون و دارو دسته ی مرداب 21 , , 2018 , November
  این ماجرا هم یکی از داستان های  مجموعه چهارتایی کتاب های صوتی تصویری  تایرون است و  طبق معمول تایرون به کارهای ناپسند خود ادامه می دهد . این بار او عده ای از بچه دایناسورها را دور خود جمع کرده و دار و دسته ی خلافکاران مرداب را به راه انداخته است ، در این داستان کودک با ماجراهای جالب و هیجان انگیز بچه دایناسورها همراه می شود.

از متن کتاب :
...صبح روز بعد آقای بی استخوان که معلم آن ها بود به کلاس آمد . چشم های او اصلاً خوب نمی دید ولی حس بویایی خیلی خوبی داشت ، مثلاً بوی یک موش خزما را از هزاران قدم دایناسوری دورتر هم احساس می کرد . آن روز صبح آقای معلّم گفت : «من می دانم کثیف شدن حوض کار شما فرشته های خزنده نبوده است » و خندید ، طوری که دندان های تیزش مشخّص شدند . بعد گفت : «من مطمئنم که شما خیلی دوست دارید تا با هم برویم و حوض را تمیز کنیم ، من خودم هم می آیم تا بر کار شما نظارت کنم» همه گیج و عصبانی شده بودند ، حتی خود مردابی ها ....

درباره کتاب : 
 این کتاب یکی از 4 داستان مجموعه ی  تایرون و جزء آثار زیبای هانس ویلهلم نویسنده و تصویرگر کودکان است که به زبان های زیادی ترجمه شده و یک انیمیشن برای کودکان نیز از آن ساخته شده است . همچنین این کتاب اثر برگزیده سال در انجمن تصویرگران امریکا بوده است .

* چرا کتاب های صوتی تصویری ؟ 
تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم . متن متحرک  کتاب های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر آن که سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .   
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان