قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی فرانکلین و دندان شیری 21 , , 2018 , November
 در این داستان فرانکلین متوجه یکی از تفاوت های اصلیش با سایر دوستانش می شود و می فهمد که دندان ندارد . ابتدا ناراحت می شود و برای پوشاندن این تفاوتش دست به کارهایی می زند ، او با کمک پدر و مادرش این تفاوت خود را می پذیرد و احساس ناراحتیش را فراموش می کند . پذیرش تفاوت های کودک با سایرین و افتخار به ویژگی های فردی و داشته ها در جهت افزایش اعتماد به نفس در کودکان از اهداف این داستان است . امیدواریم کودکان عزیز از دیدن و شنیدن این کتاب صوتی تصویری لذت ببرند . 

از متن کتاب : 
... فرانکلین گفت : «من دندان ندارم » ، حالا نوبت خرس بود که تعجّب کند . دوست های فرانکلین با ناراحتی سرشان را تکان دادند و گفتند : « این که خیلی بد است . » فرانکلین تعجّب می کرد که چرا این طور است . قبلاً به این که دندان دارد یا نه فکر نکرده بود . خرس دندانش را در یک تکّه دستمال کاغذی پیچید و توی کوله پشتی اش گذاشت . گفت : «باید این را سالم نگه دارم .» فرانکلین تمام راه تا مدرسه فکر می کرد که چرا خرس می خواهد دندان افتاده اش را سالم نگه دارد ...

درباره کتاب : 
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر آن برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجراهای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند . نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشیبیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟
 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر کتاب های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این کتاب ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان