قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی کتاب گویای مرغ حنایی 21 , , 2018 , November
داستانی بسیار شیرین و جذاب از تلاش مرغی که می خواهد چند دانه را بکارد و از آنها نان بپزد ، هیچکدام از دوستانش به او کمک نمی کنند ولی او با امید و تلاش به هدفش می رسد . یادآوری ارزش تلاش و امیدواری از آموزش های این کتاب است .

 از متن کتاب : 
وقتی خمیر آماده شد ، بازهم مرغ از دوستانش پرسید : « چه کسی به من در پختن نان کمک می کند ؟ » مرغابی گفت : « من به تو کمک نمی کنم .» خوک گفت : « من هم به تو کمک نمی کنم .» گربه گفت : « منم به تو کمک نمی کنم .» مرغ گفت : « باشد ، پس  تنهایی نان می پزم .» وقتی نان حاضر شد ، مرغ  آن را از تنور بیرون آورد و گفت : « چه کسی با من این نان خوشمزه را می خورد ؟» مرغابی فریاد کشید : «من»  گربه گفت : «من» و خوک فریاد زد :«من» 

اثرات آموزشی کتاب های گویا : 
همه کتاب های گویا سبب تقویت مهارت های شنیداری کودکان و افزایش توجه و دقت و نیز گسترش دامنه لغات آن ها می گردند ؛ کتاب های صوتی تصویری رازیناکلاس به دلیل دارا بودن آهنگ پس زمینه ، افکت های زیبای صدا و تصویر و متن متحرک سبب افزایش علاقمندی کودکان به کتاب و ایجاد انگیزه مطالعه در آن ها می شوند . همچنین این کتابها  به خردسالان در بازشناسی متن از تصویر و تسهیل فرایند سواد آموزی پس از ورود به مدرسه در سالهای آتی کمک نموده و در دانش آموزان باعث تقویت روانخوانی و املای آن ها می گردند .  
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان