قصه صوتی تصویری کودکانه ی بابی ، خرس کوچولوی بی حوصله 19 , , 2018 , June
 این کتاب صوتی تصویری  ، داستان خرس کوچکی به نام بابی است که در خانه از بی کاری خسته شده و حوصله اش سر رفته است و هر تلاشی هم که برای خروج از این وضعیت می کند نتیجه ای برایش ندارد ، او راه های مختلفی را امتحان می کند تا اینکه با یک اتفاق ساده و خروج خودش از احساس بدِ مقاومت ، بدون آن که خودش بفهمد مشکلش حل می شود . 

از متن کتاب : 

بابی از آشپزخانه صدای خنده می شنید ، این باعث  شد که او بیشتر احساس ناراحتی کند . برای همین تصمیم گرفت به کلبه ی درختی اش برود . با خودش فکر کرد شاید ان جا چیزی برای بازی کردن پیدا کنم و شیپورش را هم با خودش برد . امّا به محض ان که از درخت بالا رفت متوجّه شد که آن جا هم کاری برای انجام دادن وجود ندارد و از ماندن در اتاق هم خسته کننده تر است . او مرتّب از خودش می پرسید چکار کنم ؟ چکار کنم ؟ کارهای زیادی به ذهنش می رسید ولی اصلاً ان کارها را دوست نداشت... 

درباره کتاب :
این کتاب هم یکی دیگر از نوشته های نویسنده و تصویرگر توانای کودکان هانس ویلهلم است که مانند سایر کارهای او با تصاویر بسیار زیبا که احساسات واقعی شخصیت ها را به زیبایی منتقل می نمایند ، داستان شیرینی را روایت می کند .

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟
 
تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم . متن متحرک  کتاب های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر آن که سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .     
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

logo-samandehi

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان