قصه صوتی تصویری کودکانه ی داینای عصبانی 21 , , 2018 , November
 دایناسور کوچولوی کتاب گویای داینای عصبانی ، همیشه خیلی زود عصبانی می شود و نمی تواند خود را در این موارد کنترل کند حتی ناراحتی و عصبانیت خود را با لگد زدن بر سر در خانه خالی می کند . نویسنده راهکارهای مقابله و بر طرف کردن این احساس را به کودک و خانواده اش پیشنهاد می کند .

از متن کتاب : 
...یکی از روزها ، آنا به قدری عصبانی شد که پاهایش را محکم به زمین کوبید و باعث شد تصویر تلویزیون به هم بخورد . بابایش داد زد : « این چه کاری بود کردی؟ داشتم اخبار جهان دایناسورها را تماشا می کردم !» آنا گفت : «ببخشید ، وقتی خیلی عصبانی می شوم ف نمی توانمجلوی خودم را بگیرم... احساس می کنم درست مثل یکی از آن کوه های آتشفشان هستم که از پنجره ی خانه مان دیده می شود . انگار که دارم منفجر می شوم .»...

درباره کتاب : 

نویسنده این کتاب برایان موزس و تصویرگر آن مایک گوردن است ، موزس به روحیات کودکان و تعامل نزدیک با آن ها علاقه دارد و در داستان هایش به مسائل آن ها می پردازد
. این داستان از سری پنج تایی دایناسورهای کوچکی است که یکی ترسو ، یکی همیشه نگران ، یکی پرخاشگر و عصبانی ، یکی بسیار خجالتی و دیگری حسود است . اگر به ویژگی های بچه ها با دقت بیشتری نگاه کنیم ، شاید بچه هایی را ببینیم که یکی از این خصوصیات را مانند شخصیت هر یک از این داستان ها بسیار قوی و پررنگ در خود دارند ، اما گروه اکثریت بچه ها ، کودکان کاملا معمولی ای هستند که از هر ویژگی اندکی در خود دارند . این خصوصیت ها ویژگی های طبیعی و ذاتی هر انسانی است اما چیزی که اهمیت دارد ، یادگیری راه هایی برای کنترل آن هاست ؛ به طوریکه به وجود شخص و اطرافیانش ضربه نزنند . این داستان ها به شیرینی و با زبانی کودکانه درس های خوبی در این زمینه به کودکان می دهند . 

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟ 
 تلاش ما بر آن است که با راههای گوناگون همچون آهنگ پس زمینه شاد ، متن متحرک و ...به زیبایی و جذابیت این داستان ها بیفزاییم . استمرار بر استفاده از کتاب های صوتی تصویری علاوه بر گسترش دامنه لغات کودکان به افزایش دقت و توجه و دیگر مهارت های ادراک شنیداری همچون حافظه شنیداری و ...کمک شایانی می نماید . این محصولات در خردسالان سبب آشنایی با نوشته و متن و باز شناسی آن از تصویر و تسهیل سوادآموزی در سالهای بعد و در دانش آموزان باعث بهبودروانخوانی و املای ایشان می گردد . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان