قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی تایرون ، دایناسور متقلب و بدجنس 21 , , 2018 , November
کتاب داستان گویای تایرون دایناسور متقلب و بدجنس ، یکی از داستان های  مجموعه کتاب های  چهارتایی تایرون است ، تایرون  بچه دایناسور زورگویی است که همیشه بقیه بچه دایناسورها به خصوص بولی کوچولو را اذیت می کند . این بار همگی با هم به یک اردوی چندروزه خارج از جنگل خودشان رفته اند تا بازی کنند و خوش بگذرانند اما تقلب های  مداوم تایرون لذت بازی ها و اردویشان را از بین برده است تا اینکه ....  امیدواریم از کتاب صوتی تصویری تایرون دایناسور متقلب و بدجنس ، لذت ببرید . 

از متن کتاب : 
بولی گفت : « من را حساب نکن . من دیگر در مسابقه ای که تایرون هم باشد شرکت نمی کنم .» دیگران هم دلشان نمی خواست با تایرون بازی کنند . آلیس گفت : « عقلت کجا رفته ؟ هیچکس نمی تواند در مسابقه ی پرش با کیسه تقلّب کند . در ضمن برنده ی این مسابقه یک جایزه ی خیلی خیلی خوب خواهد گرفت ؛ یک دایناسور شکلاتی بزرگ ! »...

درباره کتاب : 
 این کتاب یکی از 4 داستان مجموعه ی  تایرون و جزء آثار زیبای هانس ویلهلم نویسنده و تصویرگر کودکان است که به زبان های زیادی ترجمه شده و یک انیمیشن برای کودکان نیز از آن ساخته شده است . همچنین این کتاب اثر برگزیده سال در انجمن تصویرگران امریکا بوده است .

چرا کتاب های صوتی تصویری ؟
  تلاش ما بر آن بوده است تا با افزودن افکت های جذاب صدا و تصویر و متن متحرک به جذابیت آن برای کودکان بیافزاییم . متن متحرک  کتاب های گویای رازیناکلاس و همراه بودن صدای گوینده با آن علاوه بر آن که سبب افزایش دقت و توجه در کودکان می گردد و به گسترش دامنه لغات و مهارت های شنیداری کودکان کمک می کند ، برای دانش آموزان سالهای نخست دبستان به تقویت روانخوانی و املا و برای خردسالان به بازشناسی متن از تصویر و تسهیل یادگیری خواندن و نوشتن در سال های بعد و پس از ورود به مدرسه کمک می نماید .   
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان