قصه صوتی تصویری کودکانه ی خرس و کوزه ی عسل 12 , , 2018 , December
 شعری کودکانه و داستانی شیرین و خاطره انگیز از ماجرای خرسی که کوزه عسلی پیدا می کند و آن را برمی دارد ، در راه با افراد دیگری مواجه می شود که همگی برای گرفتن مقداری عسل از او همراهش می شوند ...ریتم ، شعر و داستان کودکانه آن که به صورت کتاب گویا در اختیار شما قرار گرفته است ، برای همه بچه ها و البته بزرگ ترها جذاب و شنیدنی است .

از متن کتاب : 
... پیرزنه داشت سوزن نخ می کرد . سوزن کهنه ، نخ پوسیده ، دست های لرزان ، دید دارن میان : خرسه و مَرده و کوزه ی عسل و پرنده . عصاشو برداشت ، عصازنان ، غرغرکنان  اومد و اومد ، تا اینکه رسید به آقا خرسه : - سلام علیم تو خرسی ؟ - تو که می بینی پس چرا دیگه می پرسی ؟ - یه سوال دارم ! - لابد تو هم عسل می خوای ! - عسل می خوام که خوب باشه ، موم زیاد داشته باشه . - عسل واسه چی ؟ - موم واسه چی ؟ - عسل واسه من ، موم واسه نخ ! - نخت رو بردار ، با دست لرزون ، عصازنون دنبالم بیا ...

درباره کتاب : 
داستان  خرس و کوزه عسل قصه ایست آهنگین و شعرگونه که از پر فروش ترین کتاب های کودکان از زمان انتشار خود تا کنون به حساب می رود و به دست شاعر توانای کودکان منوچهر احترامی خلق شده است . مجموعه کتاب های او  از دهه 60 تا کنون با تیراژ چند میلیونی همچنان یکی از محبوب ترین کتاب های کودکان به شمار می روند.

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟ 
 ما در رازیناکلاس کوشیده ایم تا با اضافه نمودن آهنگ پس زمینه کودکانه ، متن متحرک و افکت های جذاب ، داستان های کودکانه را به شکل کتاب گویا در آورده و آن ها را برای کودکان دوست داشتنی تر سازیم . ریتمیک بودنه این کتاب ها علاوه بر ایجاد انگیزه و علاقه بیشتر در کودکان برای خردسالان سنین پایین بسیار مناسب بوده و استمرار بر این گونه کتاب ها در پیش گیری از بروز اختلال خواندن که یکی از رایج ترین اختلالات یادگیری می باشد بسیار موثر هستند . این کتاب ها برای دانش آموزان دبستانی نیز سبب بهبود روانخوانی و ثبت کلمات در حافظه تصویری و تقویت املا می گردند . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان