قصه صوتی تصویری کودکانه ی حسنی نگو یه دسته گل 12 , , 2018 , December
 یکی از داستانهای خاطره انگیز و بسیار مشهور دوران کودکی همه پدر ها و مادر های امروز در قالب شعر از شاعر توانای کودکان ، منوچهر احترامی با داستانی شیرین ، جذاب و آموزنده در زمینه آموزش بهداشت فردی را در رازیناکلاس به شکل کتاب گویا در آورده ایم . امیدواریم که این کتاب صوتی تصویری سبب زنده شدن خاطرات گذشته برای بزرگسالان شده و برای کودکان لذت بخش و شنیدنی باشد . 


از متن کتاب : 

...کرّه الاغ کدخدا ، یورتمه می رفت تو کوچه ها : - الاغه چرا یورتمه می ری ؟ - دارم میرم بار بیارم ، دیرم شده عجله دارم . - الاغ خوب و نازنین سر در هوا سم بر زمین ، یالت بلند و پرمو ، دمبت مثال جارو ، یک کمی به من سواری می دی ؟ - نه که نمی دم  - چرا نمی دی ؟ - واسه این که من تمیزم ، پیش همه عزیزم . امّا تو چی ؟ موی بلند ، روی سیاه ، ناخن دراز ، واه واه واه !

درباره کتاب : 
داستان حسنی قصه ایست آهنگین و شعرگونه که از پر فروش ترین کتاب های کودکان از زمان انتشار خود تا کنون به حساب می رود و به دست شاعر توانای کودکان منوچهر احترامی خلق شده است . مجموعه کتاب های حسنی از دهه 60 تا کنون با تیراژ چند میلیونی همچنان یکی از محبوب ترین کتاب های کودکان به شمار می روند.

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟ 
ما در رازیناکلاس کوشیده ایم تا با اضافه نمودن آهنگ پس زمینه کودکانه ، متن متحرک و افکت های جذاب ، داستان های ارزشمند کودکانه را به شکل کتاب صوتی تصویری در آورده و آن ها را برای کودکان دوست داشتنی تر سازیم . ریتمیک بودنه این کتاب ها علاوه بر ایجاد انگیزه و علاقه بیشتر در کودکان برای خردسالان سنین پایین بسیار مناسب بوده و استمرار بر این گونه کتاب ها در پیش گیری از بروز اختلال خواندن که یکی از رایج ترین اختلالات یادگیری می باشد بسیار موثر هستند . 

کتاب های صوتی تصویری برای دانش آموزان دبستانی نیز سبب بهبود روانخوانی و ثبت کلمات در حافظه تصویری و تقویت املا می گردند . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان