قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی فرانکلین و رعد و برق 21 , , 2018 , November
 در این داستان به یکی ترس های بی اساس کودکان یعنی ترس از رعد و برق پرداخته شده است ، به باورهای اشتباهی که کودکان در مورد مسائل طبیعی از دوستان و همسالانشان می شنوند و همین سبب افزایش ترس انها از این موارد می گردد . در این داستان به احساس واقعی کودک در این باره و سپس به بیان دلیل علمی این پدیده و کمک به رفع احساس ترس در کودک می پردازد .

از متن کتاب : 
...مادر روباه ، دست فرانکلین را گرفت و همگی به طرف خانه راه افتادند . به در خانه که رسیدند ، آسمان برق زد . فرانکلین فریاد زد : صاعقه ! و از ترس لرزید . بعد آسمان غرّید . فرانکلین با ترس گفت : این هم رعد ! دوست هایش گفتند : ناراحت نباش فرانکلین ، این جا در امان هستیم . ولی فرانکلین از ترس به داخل لاکش خزید و خودش را پنهان کرد . مادر روباه برای آن ها شربت آورد ولی فرانکلین از لاکش خارج نشد . دوستان فرانکلین از او خواستند تا با آن ها بازی کند ولی فرانکلین بیرون نیامد که نیامد ... 

درباره کتاب : 

نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر ان برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند . نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشیبیشتری بر کودک خواهد داشت .

* چرا کتاب های صوتی تصویری ؟ 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر کتاب های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این کتاب ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان