قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی فرانکلین دوچرخه سواری می کند 12 , , 2018 , December
 ماجرای کتاب گویای فرانکلین دوچرخه سواری می کند : همه دوستان فرانکلین دوچرخه سواری را به طور کامل و بدون چرخ های کمکی یاد گرفته اند ، اما فرانکلین هنوز نمی تواند بدون این چرخ ها دوچرخه سواری کند و به طور کلی نا امید شده است . توجه به داشته های ارزشمند خود و برتری هایی که هر فرد در وجود خود دارد و تلاش همراه با امیدواری برای رسیدن به اهداف و چشیدن طعم شیرین موفقیت از آموزش های این داستان است .

از متن کتاب :  فرانکلین نگران بود که دوست هایش دوچرخه سواری او را با چرخ های کمکی مسخره کنند . به دورغ گفت : گرسنه نیستم . به خانه رفت و تنهایی ناهارش را خورد . بعد از ناهار فرانکلین از مادرش کمک خواست تا چرخ های کمکی را باز کند . می خواست بدون آن ها دوچرخه سواری کند . روی زین نشست ، مادرش دوچرخه را به جلو هل داد . دوچرخه تلو تلو خورد و کج و معوج شد و بعد فرانکلین تالاپی توی باغچه گل ها افتاد . فرانکلین گفت : من نمی توانم . دیگر دوچرخه سواری نمی کنم . 

درباره کتاب : 

نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر ان برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند . نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشیبیشتری بر کودک خواهد داشت .

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟ 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر کتاب های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این کتاب ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان