قصه کودکانه صوتی و تصویری فرانکلین و خواهرش هریت 21 , , 2019 , January
قصه کودکانه صوتی و تصویری فرانکلین و خواهرش هریت ، به مسئله روابط خواهرها و برادرها می پردازد ، به ویژه رابطه فرزندان بزرگ تر با کوچک ترها و احساساتی که آن ها از رفتارهای خواهر یا برادر کوچکترشان تجربه می کنند . این موضوع در قالب یک داستان کودکانه جذاب و شیرین بیان شده و راه های تعامل مثبت را به کودکان می آموزد . این قصه گویا را برای کودکانی که خواهر یا برادر کوچکتر دارند توصیه می کنیم .

 از متن داستان : 
 فرانکلین دُم سام را به زور کشید . هریت هم سام را به طرف خودش می کشید . فرانکلین گفت : «این مال من است .» هریت با فریاد می گفت : «نه مال من است .» آن ها سگ را کشیدند و کشیدند تا این که اتّفاق بدی افتاد . دُم سام از جایش کنده شد . فرانکلین و هریت هر دو گریه را سر دادند . مادرشان گفت : «اوه بچّه های عزیزم » فرانکلین پرسید : « مادر ، شما می توانید آن را درست کنید ؟ » مادر جواب داد سعی خودم را می کنم . فرانکلین به هریت با ناراحتی نگاه کرد ...
 
درباره نویسنده :
نویسنده مجموعه داستان های فرانکلین ، پالت بورژوا و تصویرگر آن برنداکلارک می باشد . داستان این کتاب ها ، ماجرای لاک پشت کوچکی به نام فرانکلین را روایت می کنند که هر باردرگیر مسائلی می شود . اکثر ماجراها بسیار ساده  بوده و همان مسائلی هستند که کودکان با آن ها مواجهند .
نویسنده  بسیار ماهرانه و از منظر یک کودک به هر اتفاق نگاه کرده و داستان را روایت می نماید به همین جهت کودکان قادرند به خوبی با او همراه شده و با شخصیت داستان همذات پنداری نمایند . درس هر داستان  همیشه درلایه های زیرین آن پنهان بوده و شکل نصیحت گونه به خود نمی گیرد ، بنابراین اثربخشی بیشتری بر کودک خواهد داشت .

چرا  قصه های صوتی و تصویری ؟
ما برای ایجاد علاقه بیشتر در کودکان ، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر قصه های گویای رازیناکلاس ، استفاده از این قصه ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . قسنتی از این قصه کودکانه صوتی و تصویری را در ویدیوی زیر ببینید.

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن :09354552750
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم
  • کدپستی: 7617775944
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه شماره 10 ، ساختمان پویا ، طبقه پنجم | تلفن : 09354552750

طراحی سایت در اصفهان