شش کتاب داستان صوتی تصویری کودکانه از مجموعه ی پسر و پدر 18 , , 2018 , July
 این مجموعه شامل 6 داستان تصویری از اریش اوزر است ، این داستان ها ماجراهای پسر کوچکی است که با پدرش داستان های شیرین و خنده داری می آفرینند ، در لایه های این داستان  ها و تصاویر آن ها ارزش های اخلاقی و پندهایی نیز نهفته است . این مجموعه شامل داستان های زیر است : 
قد پسر و قد درخت ، جشن تولد پسر ، موهای پسر ، عاقبت دکمه بازی ، کی باید تنبیه شود  و  توپ بازی پسر و پدر 

اریش اوزر آلمانی تصویرگر این مجموعه داستان هاست . داستانهای بدون متنی که فقط با چند تصویر ساده سیاه و سفید و در چند مرحله ماجرایی شیرین و خنده دار را روایت می کنند ، در همه این داستانها نکته های ارزشمندی با ظرافت گنجانده شده است . ما تلاش کرده ایم با افزودن یک متن ساده کودکانه مرتبط با هر یک از تصاویر و آهنگ پس زمینه کودکانه و متحرک نمودن تصاویر ان ها را برای کودکان جذاب تر نماییم . 

این کتابها با ویژگی های خود علاوه بر اینکه کودکان را به شنیدن و دیدن خود تشویق می نمایند ، به دلیل متحرک بودن متن و دنبال کردن نوشته به روانخوانی دانش آموزان کمک می کنند و با ثبت کلمات در حافظه تصویریشان به بهبود املا در ایشان کمک می نمایند . همچنین این سبک در خردسالان سبب تشخیص و تمایز قائل شدن بین نوشته و تصویر شده و در سال های آتی سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در ان ها خواهد شد . 

نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

logo-samandehi

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان