قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی آقا کوچولوی فضول 12 , , 2018 , December
 آقای فضول همان طور که احتمالا حدس زده اید در کار همه دخالت می کند و می خواهد همه چیز را در مورد همه بداند ، مردم شهر از کارهای او خسته شده اند و تصمیم می گیرند درس خوبی به او بدهند . این ماجرا هم در شهر آدم کوچولوها اتفاق افتاده است . کتاب داستان های صوتی تصویری شهر آدم کوچولوها را به کودکان عزیز توصیه می کنیم .
 
از متن کتاب : 
... صبح روز بعد ، آقای فضول در خیابان بزرگ شهرقدم می زد . ناگهان صدای سوتی را شنید . صدا از آن طرف یک در نیمه باز بود . آقای فضول با خودش گفت : « باید بفهمم آن طرف در ، چه خبر است !» بعد هم آهسته و بی صدا ، به در نزدیک شد . آن را باز کرد و به داخل سرک کشید . ناگهان ... شالاپ...یک قلم موی پر از رنگ ، محکم به دماغش خورد ... 

درباره کتاب : 
این کتاب نوشته راجر هارگریوز بوده و از مجموعه پر تعداد داستان های اهالی عجیب و غریب یک شهر خیالی سخن می گوید . ما در رازینا کلاس با افزودن افکتهای مرتبط و جذاب صدا و تصویر و آهنگ پس زمینه شاد و کودکانه علاقه کودکان را به دیدن و شنیدن یک داستان زیبا افزایش داده و تلاش کرده ایم تا به جذابیت ان برای بچه ها بیفزاییم . 
 
* چرا کتاب های صوتی تصویری؟ 
این کتاب ها با شیوه خاص خود سبب افزایش دامنه توجه و دقت کودکان ، بالا رفتن سطح مهارت های شنیداری و گسترش دایره واژگان آنان می شوند . کتاب های صوتی تصویری و گویا به خردسالان کمک می کنند تا علاوه بر این ها درک بیشتری از تفاوت های  نوشته با تصویر پیدا کنند که این موضوع می تواند در سالهای آینده سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در آنان گردد و در دانش آموزان دبستانی به ویژه پایه های پایین تر به تثبیت کلمات در حافظه تصویری و به تبع آن بهبود املا و همچنین روانخوانی ایشان کمک خواهند نمود . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان