قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی خانم کوچولوی خنده رو 12 , , 2018 , December
این کتاب صوتی تصویری ماجرای  خانم کوچولوی خنده رو یکی از اهالی شهر آدم کوچولوها است که همیشه لبخند به لب دارد تا اینکه یک روز متوجه می شود که دیگر نمی تواند بخندد . دوستانش برای کمک به او راه های مختلفی را امتحان می کنند . فضای فانتزی و آدم های جالب این شهر با ویژگی های عجیب و غریبشان برای بچه ها بسیار جذاب است .بخش کوتاهی از متن کتاب گویای خانم کوچولوی خنده رو را در زیر بخوانید .

از متن کتاب : 
...روزی  از روزها ، اتّفاق عجیبی برای خانم کوچولوی خنده رو افتاد :  او خنده اش را گم کرد . آن روز صبح خانم کوچولوی خنده رو ، مثل همیشه با خنده از خواب بیدار شد . خندان از پلّه ها پایین آمد . با خنده صبحانه اش را خورد . بعد هم از کلبه ی خنده بیرون آمد تا کمی قدم بزند . امّا یک دفعه متوجّه شد خنده ای بر لب هایش نیست . همانجا که بود ایستاد و به فکر فرو رفت . برایش عجیب بود . او هر روز وقت قدم زدن خندان بود . پس چرا امروز نمی خندید ؟! خانم کوچولوی خنده رو سعی کرد که لب هایش را به خنده باز کند ، امّا موفّق نشد .... 

درباره کتاب : 
این کتاب نوشته راجر هارگریوز بوده و از مجموعه پر تعداد داستان های اهالی عجیب و غریب یک شهر خیالی سخن می گوید . ما در رازینا کلاس با افزودن افکتهای مرتبط و جذاب صدا و تصویر و آهنگ پس زمینه شاد و کودکانه علاقه کودکان را به دیدن و شنیدن یک داستان زیبا افزایش داده و تلاش کرده ایم تا به جذابیت ان برای بچه ها بیفزاییم . 
 
این کتاب ها با شیوه خاص خود سبب افزایش دامنه توجه و دقت کودکان ، بالا رفتن سطح مهارت های شنیداری و گسترش دایره واژگان آنان می شوند .  کتاب های صوتی تصویری به خردسالان کمک می کنند تا علاوه بر این ها درک بیشتری از تفاوت های  نوشته با تصویر پیدا کنند که این موضوع می تواند در سالهای آینده سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در آنان گردد و در دانش آموزان دبستانی به ویژه پایه های پایین تر به تثبیت کلمات در حافظه تصویری و به تبع آن بهبود املا و همچنین روانخوانی ایشان کمک خواهند نمود . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان