قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی آقاکوچولوی نادان 12 , , 2018 , December
 آقای نادان  یکی از اهالی شهریست که همه چیز آن برعکس و عجیب و غریب است ، در این شهر مسابقه انتخاب عجیب ترین ایده ها برقرار است و همه می خواهند در این مسابقه برنده شوند ؛ از جمله آقای نادان ... فضای فانتزی و طنزآمیز داستان برای بچه ها بسیار جالب و هیجان انگیز است . امیدواریم کودکان عزیز از شنیدن و دیدن این کتاب گویا لذت ببرند.  

از متن کتاب : 
...آقا کوچولوی نادان خیلی فکر کرد ولی فایده ای نداشت . هیچ کار عجیب و غریبی به ذهنش نرسید . او تصمیم گرفت از خانه بیرون برود و کمی قدم بزند ...آقا کوچولوی نادان در راه مرغی را دید که چکمه پوشیده بود و چتر به همراه داشت . او به خانمِ مرغ گفت : « خانمِ مرغ  اگر چکمه نپوشیده بودید و چتر نداشتید خیلی عجیب و غریب می شدید ، مگر نه ؟» خانم مرغ  جواب داد : « میو ، میو» ...

درباره کتاب : 
این کتاب نوشته راجر هارگریوز بوده و از مجموعه پر تعداد داستان های اهالی عجیب و غریب یک شهر خیالی سخن می گوید . ما در رازینا کلاس با افزودن افکتهای مرتبط و جذاب صدا و تصویر و آهنگ پس زمینه شاد و کودکانه علاقه کودکان را به دیدن و شنیدن یک داستان زیبا افزایش داده و تلاش کرده ایم تا به جذابیت ان برای بچه ها بیفزاییم . 
 
*درباره ی کتاب های صوتی تصویری :
 
این کتاب ها با شیوه خاص خود سبب افزایش دامنه توجه و دقت کودکان ، بالا رفتن سطح مهارت های شنیداری و گسترش دایره واژگان آنان می شوند . کتاب های صوتی تصویری به خردسالان کمک می کنند تا علاوه بر این ها درک بیشتری از تفاوت های  نوشته با تصویر پیدا کنند که این موضوع می تواند در سالهای آینده سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در آنان گردد و در دانش آموزان دبستانی به ویژه پایه های پایین تر به تثبیت کلمات در حافظه تصویری و به تبع آن بهبود املا و همچنین روانخوانی ایشان کمک خواهند نمود . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان